OLIMP NO preLoad 60 kap.

Cena 59,99 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćNiedostępny
Stany magazynowebrak towaru
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

 

 

OBŁĘDNA POMPA MIĘŚNIOWA I ZASTRZYK NAJCZYSTSZEJ ENERGII

 

NO preLoad™ został zaprojektowany w jednym prostym celu. Ma zwiększać objętość treningową, poprzez maksymalną aktywację układu nerwowo-hormonalnego, poprawić zaopatrzenie pracujących mięśni w tlen i składniki odżywcze, i sprawić, żeby aż trzeszczały pod naporem napływającej krwi.

 

W tym celu zostały stworzone dwie, wzajemnie uzupełniające się w działaniu, formuły: CarNO PUMP i Burning Energy MTRX:

 

CarNO PUMP to:

 

Actinos™ - starannie wyselekcjonowane bioaktywne peptydy 2 unikatowych frakcji izolatu białek serwatki, które, działając synergistycznie, wykazują silne właściwości w kierunku aktywacji syntezy tlenku azotu (NOS). Drastycznie nasilają produkcję tlenku azotu (NO) w organizmie i do maksimum zwiększają ilość krwi tłoczonej w mięśnie w czasie treningu. W trakcie badań (publikacja w przygotowaniu) obserwowano wręcz obłędne, bo ok. 9-13-krotne zwiększenie produkcji tlenku azotu w porównaniu z grupą placebo.

Do tej pory nikt nie kojarzył białek serwatki z „pompą mięśniową”, ale czasy się zmieniły, a Olimp Laboratories prezentuje Wam Actinos™.

 

ArginoCarn® (argininian acetylo-L-karnityny; ALCA) – opatentowany, innowacyjny składnik zwiększający udział kwasów tłuszczowych w wytwarzaniu energii w mitochondriach. Optymalizuje również przemiany i wykorzystanie cukru znajdującego się w krwiobiegu. Wpływa to bezpośrednio na przyspieszenie redukcji tkanki tłuszczowej, zwiększa rezerwy energetyczne komórki, wytrzymałość sportową oraz skraca czas potrzebny do pełnej regeneracji. Znacznie podniesiona efektywność wytwarzania ATP w komórkach służy polepszeniu pracy układu nerwowego i poprawie funkcji kognitywnych. Pozwala to łatwiej się skoncentrować i dłużej pozostać w tym stanie, w trakcie intensywnego treningu. Dodatkowo, L-arginina, będąca submolekułą cząsteczki ArginoCarn® dodatkowo, niezależnie od acetyl-L-karnityny, nasila produkcję tlenku azotu (NO), co poprawia przepływ krwi przez mięśnie oraz zaopatrzenie ich w tlen i składniki odżywcze. Skuteczność ArginoCarn® znajduje potwierdzenie w licznych doniesieniach naukowych.

 

AAKG (alfa-ketoglutaran L-argininy) – został dodany do formuły, gdyż stanowi klucz jej efektywnego funkcjonowania. L-arginina stanowi podstawowy substrat do syntezy tlenku azotu (NO). Bez jej odpowiedniej podaży reakcja ta mogłaby zachodzić w bardzo ograniczonym zakresie, niewystarczającym w stanach silnego fizycznego obciążenia organizmu. Również odczuwanie tzw. „pompy mięśniowej” byłoby bardzo słabe. Alfa-ketoglutaran stanowi natomiast produkt pośredni cyklu Krebsa i sam w sobie odgrywa istotną rolę w metabolizmie energetycznym każdej komórki, dodatkowo usprawniając przemiany intensyfikowane za sprawą ArginoCarn®.

 

Burning Energy MTRX to:

 

AstraGin™ - opatentowana mieszanka farmaceutycznych ekstraktów z żeń-szenia fałszywego (Panax notoginseng) i traganka błoniastego (Astragalus membranaceous). Przeprowadzone badania dowodzą, że składniki aktywne tej mieszanki poprawiają, na poziomie komórkowym (absorpcja z krwiobiegu), wchłanianie aminokwasów, glukozy i witamin. Sugerowany mechanizm działania jest związany z nasileniem syntezy mRNA i białek odpowiedzialnych za transport składników pokarmowych do wnętrza komórki. Wyniki badań (Chang TC, J.Agric. Food Chem., Vol. 55, No. 5, 2007) dowodzą, iż AstraGin™ zwiększa absorpcję aminokwasów, glukozy i witamin o, odpowiednio 62, 57 i 50%. Podnosi wrażliwość receptora insulinowego o 38%, przez co zwiększa wydajność produkcji ATP o 18% i syntezę glikogenu mięśniowego (24 godziny po intensywnym wysiłku) aż o 60%.

 

AstraGin™ gwarantuje najbardziej efektywne zaopatrzenie pracujących komórek mięśniowych w składniki odżywcze oraz najwyższą wydajność przyswajania makroskładników po wyczerpującym treningu. Wraz z dodanymi witaminami z grupy B, odpowiadającymi za utrzymanie optymalnego tempa przemian metabolicznych węglowodanów i białek, istotnie skraca czas potrzebny na regenerację organizmu.

 

Astragin™  Ekstrakt cytryńca chińskiego (Schisandra chinensis) – zawiera jedne z najsilniejszych adaptogenów, które ułatwiają radzenia sobie z szeroko pojętymi czynnikami stresowymi i zmęczeniem. Ekstrakt Schisandra chinensis poprawia koncentrację i skupienie na treningu, zwiększa siłę mięśni i szybkość ich skurczu. Wraz z beta-alaniną opóźnia pojawienie się zmęczenia w trakcie wysiłku fizycznego, dzięki czemu możliwe jest zwiększenie poziomu intensywności treningu oraz znaczne zwiększenie jego objętości, przy maksymalnym obciążeniu układu mięśniowego. Ekstrakt cytryńca pełni również funkcję doskonałego antyoksydanta, efektywnie obniżając poziom wolnych rodników, które w ogromnych ilościach generowane są mięśniach w trakcie ciężkiego treningu. Bezsprzecznie należy utrzymywać je na jak najniższym poziomie, aby minimalizować ryzyko uszkodzenia struktur białkowych komórek mięśniowych. Z tego też powodu skład Burning Energy MTRX został wzmocniony o bardzo efektywnie działający w tym kierunku - glukuronolakton.

 

Mieszanka szybkodziałającej kofeiny bezwodnej oraz tej długouwalnianej, zawartej w ekstrakcie z guarany, daje szybki zastrzyk energii, który przechodzi w rozciągniętą w czasie modulację poziomu aktywności katecholamin, które w istotny sposób przyspieszają tempo przemiany materii, pobudzają, zwiększają wytrzymałość i dodają energii. Aktywność kofeiny doskonale współgra z mechanizmem działania substancji aktywnych ekstraktu pieprzu kajeńskiego, który wyraźnie poprawia zdolność organizmu do produkcji energii poprzez zwiększenie poziomu utleniani kwasów tłuszczowych.

 

Poczuj jak w chwilę po spożyciu NO preLoad™ oblewa Cię fala gorąca, która powoli wwierca się w Twoje ciało, aby eksplodować w tętnicach i mięśniach. Zacząłeś płonąć…? Później będzie już tylko lepiej.

 

Informacja żywieniowa

 

1 kapsułka

 

2 kapsułki

 

4 kapsułki

 

CarNO PUMP:

 

460 mg

 

1380 mg

 

1840 mg

 

Actinos

 

60 mg

 

180 mg

 

240 mg

 

ArginoCarn® (Argininian acetylo-L-karnityny)

 

100 mg

 

300 mg

 

400 mg

 

AAKG (alfa-ketoglutaran L-argininy)

 

300 mg

 

900 mg

 

1200 mg

 

Burning Energy MTRX:

 

645 mg

 

1935 mg

 

2580 mg

 

beta-alanina

 

500 mg

 

1500 mg

 

2000 mg

 

Kofeina

 

37,5 mg

 

112,5 mg

 

150 mg

 

z:

 

 

 

 

 

 

 

ekstraktu guarany

 

12,5 mg

 

37,5 mg

 

50 mg

 

kofeiny bezwodnej

 

25 mg

 

75 mg

 

100 mg

 

glukuronolakton

 

37,5 mg

 

112,5 mg

 

150 mg

 

ekstrakt cytryńca chińskiego

 

12,5 mg

 

37,5 mg

 

50 mg

 

AstraGin

 

7,5 mg

 

22,5 mg

 

30 mg

 

ekstrakt pieprzu kajeńskiego

 

7,5 mg

 

22,5 mg

 

30 mg

 

Niacyna

 

6 mg (37,5%*)

 

18 mg (112,5%*)

 

24 mg (150%*)

 

Witamina B6

 

0,53 mg (37,5%*)

 

1,59 mg (113,5%*)

 

2,1 mg (150%*)

 

Witamina B12

 

0,94 micog (37,5%*)

 

2,82 µg (112,8%*)

 

3,75 µg (150%*)

 

*% -ZDS procent realizacji zalecanego dziennego spożycia.

 

Optymalna dawka i pora stosowania: 4 kapsułki 30 min przed treningiem

 

Przed treningiem NO preLoad™ najlepiej łączyć z:

 

   dowolnym produktem kreatynowym opartym o jej czyste formy (Creatine Magna Power®, Creatine Xplode™, TCM MC®, Creatine Strong Matrix 7®, Kre-Alkalyn 2500 MC®)

   produktami o działaniu antykatabolicznym (BCAA Xplode™, Amino EAAnabol Xplode™, Taurine MC®, Anticatabolan®)

   produktami prozdrowotnymi a działaniu antyoksydacyjnym (Gold-Vit C® 1000 Forte, Chela-Cynk®, ALA 200)

 

Podstawę olbrzymiego potencjału NO preLoad™ tworzy innowacyjna trójka, czyli Actinos™, ArginoCarn® i AstraGin™. Ale byłyby one niczym, gdyby nie pozostałe składniki w optymalnych proporcjach dodane przez Olimp Laboratories.

Dodaj opinię »