OLIMP Koenzym Q10 30 KAPS.

OLIMP Koenzym Q10 30 KAPS.
OLIMP Koenzym Q10 30 KAPS.
Cena 29,99 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćOd ręki
Stany magazynowebrak towaru
Dostawa już od8,00 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

Kapsułki OLIMP KOENZYM Q10 zawierają koenzym Q10 (ubichinon) oraz warunkującą jego wchłanialność lecytynę sojową. Koenzym Q10 jest substancją o charakterze witaminy, obecny we wszystkich organizmach ludzkich, zwierzęcych i roślinnych. Jest ona niezbędna w wielu procesach biochemicznych zachodzących w organizmie, m.in. poprawia wydolność energetyczną organizmu.
Koenzym Q10 ma silne właściwości przeciwutleniające - rozpuszczając się w tłuszczach łatwo przenika do wnętrza cząsteczek cholesterolu, chroniąc je przed wolnymi rodnikami, tym samym chroni przed zawałami serca i udarami mózgu. Regulując gospodarkę tłuszczową obniża poziom cholesterolu we krwi, wspomaga pracę serca i funkcje układu odpornościowego, poprawia wydolność tlenową i ogólne zdolności wysiłkowe.
Koenzym Q10 - jako naturalny przeciwutleniacz jak również stymulująca przemiany energetyczne organizmu - polecany jest osobom szczególnie otyłym, z tendencją do tycia, w wieku podeszłym, aktywnym zawodowo, ćwiczącym rekreacyjnie i sportowcom wyczynowym.

Sposób użycia:
- jako uzupełnienie diety w koenzym Q10 - pierwszy tydzień po 1 kapsułce 3 razy dziennie, później po 1 kapsułce 2 razy dziennie po posiłkach przez okres co najmniej 2-3 miesięcy;
- jako wspomaganie wysiłku fizycznego – 1 kapsułka 2 razy dziennie po posiłkach przez okres min. 6-8 tyg., w zależności od intensywności wysiłku i trybu przygotowań sportowych.

1 kapsułka zawiera 15 mg koenzymu Q10 oraz 20 mg lecytyny

Dodaj opinię »