OLIMP Haki Treningowe STRONG HOOKS

OLIMP Haki Treningowe STRONG HOOKS
OLIMP Haki Treningowe STRONG HOOKS
Cena 37,99 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćOd ręki
Stany magazynowejest mało
Dostawa już od8,00 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

HAKI TRENINGOWE - STRONG HOOKS

Strong Hooks to profesjonalne haki treningowe ze wzmocnieniem nadgarstków, które skutecznie podniosą komfort treningu. Są szczególnie przydatne dla osób uprawiających sporty siłowe, których dłonie narażone są na przeciążenie oraz różnego rodzaju kontuzje i urazy.

Jakie zalety posiadają haki treningowe Strong Hooks?
- są wyjątkowo wytrzymałe, solidne oraz funkcjonalne
- są przystosowane do podnoszenia nawet bardzo dużych ciężarów
- zapewniają skuteczne odciążenie palców oraz rąk

Haki treningowe ze wzmocnieniem nadgarstków Strong Hooks to wyjątkowo solidne oraz wytrzymałe produkty szczególnie dla osób, które uprawiają sporty siłowe. Zapewniają skuteczne odciążenie palców oraz rąk, które narażone są na nadmierne przeciążenia oraz urazy.

Strong Hooks to haki treningowe, które przystosowane są do podnoszenia nawet bardzo dużych ciężarów. Łączą w sobie dwie funkcje: to haki do podnoszenia ciężarów, a zarazem opaski na nadgarstki, które sprawiają, co sprawia, że są bardzo praktyczne. Możliwość regulacji paska na nadgarstek zapewnia pełny komfort ich użytkowania oraz idealne dopasowanie produktów, dzięki czemu ich stosowanie jest zarówno wygodne, jak i bezpieczne.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »