OLIMP CynkoVir 30tabl.

OLIMP CynkoVir 30tabl.
OLIMP CynkoVir 30tabl.
Cena 18,99 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćW magazynie
Stany magazynowebrak towaru
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

CYNKOVir Immuno to suplement diety marki Olimp Labs, zawierający wysokiej jakości, znakomicie przyswajalny cynk. Preparat występuje w formie tabletek do ssania o smaku owocowo-miętowym. Każda z tabletek – zalecana dzienna porcja – to aż 15 mg cynku w postaci odpornego na kwaśne pH żołądka i łagodnego dla przewodu pokarmowego chelatu aminokwasowego Albion oraz glukonianu cynku.

- Sprzyja odpowiedniej pracy systemu odpornościowego
- Pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym

Suplement diety CYNKOVir Immuno jest bezpieczny w stosowaniu. Do jego produkcji użyto surowca odznaczającego się nie tylko wysoką jakością, ale i czystością. Preparat, przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii, został przebadany pod kątem obecności niebezpiecznych metali ciężkich w Ośrodku Badawczo-Rozwojowym firmy farmaceutycznej Olimp Laboratories.

CYNKOVir Immuno polecany jest osobom dorosłym do stosowania w okresie narażenia organizmu na czynniki zewnętrzne. Nie należy go jednak traktować jako zamiennika diety, a jedynie jako jej dodatek. W trakcie suplementacji nie przyjmować również innych produktów zawierających cynk. Pamiętać o zdrowym trybie życia i zróżnicowanym sposobie żywienia.

Informacja żywieniowa 1 tabletka
Cynk 15mg (150% RWS)
Dodaj opinię »