OLIMP Creatine Magna Power 120kaps.

OLIMP Creatine Magna Power 120kaps.
OLIMP Creatine Magna Power 120kaps.
Cena 67,50 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćW magazynie
Stany magazynowebrak towaru
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

OLIMP Creatine Magna Power 120 kaps.
Jeszcze nigdy kreatyna nie była tak silna, anaboliczna i kreatywna. Chelat magnezowy kreatyny to jedna z najlepiej przyswajalnych jej form.

- Szybko zwiększa siłę i wytrzymałość mięśni.
- Zwiększa masę mięśni.
- Przyspiesza regenerację po wyczerpujących treningach.
- Zwiększa wydzielanie naturalnych hormonów anabolicznych.

Creatine Magna Power to jedyna i niepowtarzalna, opatentowana molekuła będąca połączeniem kreatyny i magnezu. Chelat magnezowy kreatyny to jedna z najnowszych i najsilniejszych form kreatyny opracowana i opatentowana przez Albion Advanced Nutrition - pionierów w dziedzinie produkcji chelatów.
Badania naukowe potwierdzają, że magnez i kreatyna posiadają korzystne właściwości w różnych obszarach aktywności fizjologicznych. Uznano za logiczne i jednocześnie korzystne połączyć magnez z kreatyną w jeden stabilny związek. Stworzenie chelatu kreatyny z magnezem za pomocą opatentowanej technologii, zabezpiecza cząsteczkę kreatyny przed cyklizacją do nieaktywnej kreatyniny i zwiększa ilość fizjologicznie aktywnej kreatyny.

Skład w porcji 2kaps. %dz
Wartość energetyczna 1,6kcal
Białko 0,4g
Węglowodany 0g
Tłuszcz 0g
Chelat kreatynowy magnezu 2200mg
w tym magnez 176mg 47%
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »