OLIMP Citrulline Malate 200g.

OLIMP Citrulline Malate 200g.
OLIMP Citrulline Malate 200g.
Cena 55,00 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćW magazynie
Stany magazynowebrak towaru
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

Stworzona w Ośrodku Badawczo-Rozwojowym Olimp Labs odżywka przedtreningowa Citrulline Malate to odpowiedź doświadczonych naukowców firmy farmaceutycznej Olimp Laboratories na rosnące zapotrzebowanie osób aktywnych fizycznie, pracujących nad wymarzoną, umięśnioną sylwetką, na przedtreningowe produkty wspomagające zdolności wysiłkowe i łatwiejsze radzenie sobie z narastającym w tracie ćwiczeń zmęczeniem psychofizycznym.

Do produkcji suplementu diety użyto wysokiej jakości, wielokrotnie przebadanego surowca. Zaproponowana, solidna, wręcz „bycza” i zarazem konkurencyjna dla innych przedtreningówek na polskim rynku,dzienna porcja jest zgodna z aktualnymi badaniami naukowymi, a tym samym, bezpieczna w stosowaniu! Nie szukaj więc wymówek! Sięgnij po jabłczan cytruliny od Olimp Sport Nutrition i pokaż na co naprawdę Cię stać podczas kolejnych sesji treningowych!

Formuła Citrulline Malate uzupełniona została witaminą B6 - składnikiem często stosowanym w przedtreningowych suplementach diety z racji, m.in. korzystnego wpływu tej witaminy na prawidłową pracę systemu nerwowego.

Informacja żywieniowa 1 porcja (9g)
Jabłczan cytruliny
- w tym L-cytrulina
8,1g
4,6g
Witamina B6 2,46g (176% RWS)
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »