OLIMP Chela MZB Sport Formula 60 kaps

OLIMP Chela MZB Sport Formula 60 kaps
OLIMP Chela MZB Sport Formula 60 kaps
Cena 43,20 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćOd ręki
Stany magazynowedużo
Dostawa już od8,00 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

OLIMP Chela MZB Sport Formula 60kaps

- Powoduje wzrost masy mięśniowej i siły
- Uzupełnia niedobory cynku, magnezu, witaminy B6
- Podnosi poziom takich hormonów jak testosteron i IGF-1
- Hamuje katabolizm, ograniczając stres oksydacyjny i obniżając poziomu kortyzolu
- Przyspiesza regenerację potreningową
- Poprawia jakość snu

Olimp Chela MZB Sport Formula jest odpowiednikiem ZMA. Firma Olimp zdecydowała się na zastosowanie własnej nazwy dla tego produktu, ponieważ nazwa ZMA jest nazwą zastrzeżoną przez amerykańską firmę SNAC System, Inc. Takie posunięcie pozwoliło firmie Olimp na stworzenie produktu nieco tańszego i jednocześnie posiadającego identyczne właściwości.

Olimp Chela-MZB to niesterydowy anabolik oparty o unikalne połączenie chelatów aminokwasowych cynku i magnezu w kompozycji z witaminą B6. Zestawione w precyzyjnej proporcji chelaty aminokwasowe cynku i magnezu stymulują syntezę hormonów anabolicznych i potęgują odpowiedź tkanki mięśniowej na anaboliczne działanie hormonów.

Preparat jest świetnym suplementem diety podnoszącym poziom testosteronu i poprawiającym regenerację.

Preparat Chela-MZB zwiększają poziom testosteronu we krwi o ponad 43%, hormonu wzrostu oraz IGF-1 (insulinopodobnego czynnika wzrostu) o około 20 %. ZMA jest kombinacją chelatowanych pierwiastków. Zastosowano w nim unikalne aminokwasy Albion.

Jak stosować:
Zaleca się przyjmowanie 1-2 kapsułek dziennie, około godzinę przed snem. Odmienny sposób przyjmowania produktu OLIMP Chela-MZB Sport Formula wymaga konsultacji z lekarzem.

Wartość odżywcza 1 kapsułka 2 kapsułki
Magnez 250 mg 500 mg
Cynk 15 mg 30 mg
Witamina B6 4 mg 8 mg
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »