OLIMP Ashwagandha 600 Sport 60 kaps.

OLIMP Ashwagandha 600 Sport 60 kaps.
OLIMP Ashwagandha 600 Sport 60 kaps.
Cena 33,99 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćW magazynie
Stany magazynowejest mało
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

Adaptogeny to rośliny, które na stałe zgościły w suplementacji sportowców, a także ludzi aktywnych, dla których utrzymanie równowagi psychologicznej jest równie ważne, jak spożywanie białka.
Ashwagandha to jeden - obok żeń-szenia najczęsciej wybierany adaptogen. Adaptogeny stymulują nasz organizm w taki sposób, że zmniejszają odczuwanie zmęczenia w naturalny sposób i pomagają nam lepiej radzić sobie w sytuacjach stresowych.

Ashwagandha 600 Sport powstał z myślą o osobach aktywnych fizycznie, które potrzebują wsparcia w łatwiejszej pracy nad sylwetką oraz w osiągnięciu jeszcze lepszych efektów. Surowiec został poddany badaniom na obecność niebezpiecznych metali ciężkich, a także zastosowano w niej formułę KSM-66 - opartą na zasadach Green Chemistry - bez alkoholu lub rozpuszczalników syntetycznych – co pozwoliło uzyskać wysoko skoncentrowany ekstrakt z zachowaniem wszystkich naturalnych składników rośliny w pierwotnych proporcjach.

Informacja żywieniowa 1 kapsułka 2 kapsułki
Ekstrakt ashwagandhy (Withania somnifera L.) KSM-66 300 mg 600 mg
w tym: 5% witanolidów 15 mg 30 mg
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »