OLIMP Adapto-Fuel 60kaps.

Promocja
OLIMP Adapto-Fuel 60kaps.
OLIMP Adapto-Fuel 60kaps.
Cena 74,99 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćW magazynie
Stany magazynowebrak towaru
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

Olimp Adapto-Fuel to nowoczesna kompozycja wysokiej jakości standaryzowanych ekstraktów z czterech gatunków roślin, wykazujących działanie adaptogenne.
Adaptogeny są to rośliny, a konkretnie grupa substancji aktywnych w nich zawartych wzmacniających naszą odporność na sytuacje stresowe, a także utrzymujących równowagę psychologczną organizmu, innymi słowy stumulują nasz organizm w taki sposób, że zmniejszają odczuwanie zmęczenia w naturalny sposób. Ich stosowanie jest na ogół bezpieczne jeśli są przyjmowane zgodnie z zaleceniami, a dzięki ich działaniu anabolicznemu, antyoksydacyjnemu i przeciwzaplalnemu stały się ostatnio bardzo popularne wśród sportowców i osób amatorsko uprawiających sport.

W skład Olimp Adapto Fuel wchodzą standaryzowane ekstrakty z czterech gatunków roślin, które wykazują silne działanie adaptogenne.
- Ekstrakt z korzenia ashwagandy - Redukuje poziom kortyzolu w organiźmie, zmniejsza zmęczenie oraz polepsza samopoczucie i witalność. Jednen z najsilniejszych adaptogenów.
- Bakopa drobnolistna - usprawnia pracę mózgu, stosowana głównie przez osoby mające problem z pamięcią, dodatkowo leczy bezsenność i ma wpływ na zdolności poznawcze. Przeznaczone zarówno dla dzieci, jak i dla straszych osób.
- Różeniec górski wływa przede wszystkim na układ nerwowy, co ułatwia leczenie z depresji i częstych spadków nastroju. Ma też ogólny wzmacniający wpływ na stan psychofizyczny, co dowodzi, że jest nie tylko niezwykle sinlnym adaprogenem, a także wspomaga koncentrację, procesy uczenia się i zapamiętywania.
- Żeń-szeń, najpopularnieszy adaptogen znany większości z nas, w niektórych kulturach Dalekiego Wschodu znany jako panaceum na niemalże wszystkie dolegliwości. Spożywany głównie przez osoby obciążone zwiększonym wysiłkiem fizycznym oraz umysłowym. Z całą pewnością jest to odpowiedni specyfik na potencję, pamięć i mocne serce, co udawadniają również wspólcześni badacze.

Informacja żywieniowa 1 kapsułka
Ekstrakt ashwagandhy (Withania somnifera L.) KSM-66 300 mg
- w tym witanolidy (5%) 15 mg
Ekstrakt bakopy drobnolistnej (Bacopa monnieri L.) 150 mg
- w tym: bakozydy (20%) 30 mg
Ekstrakt różeńca górskiego (Rhodiola rosea L.) 100 mg
- w tym: salidrozyd (4%) 4 mg
Ekstrakt żeń-szenia syberyjskiego (Eleutherococcus senticosus) 100 mg
- w tym: eleuterozydy (0,8%) 0,8 mg
L-tyrozyna 250 mg
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »