OLIMP AAKG Xplode Powder 150g

Promocja
Cena 38,61 PLN Cena poprzednia: 47,61 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćNiedostępny
Stany magazynowebrak towaru
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

OLIMP AAKG Xplode Powder 150g

AAKG Xplode Powder to najwyższej jakości suplement diety w formie wysoko przyswajalnego alfa-ketoglutaranu argininy (AAKG) uzupełniający dietę w L-argininę.

- Doskonała formuła zapewniająca kompleksowe działanie
- Potężna dawka AAKG
- Rewelacyjny smak suplementu

Jak działa AAKG Xplode powder?

podstawowy substrat w biosyntezie tlenku azotu (NO), który wykazuje szerokie spektrum działania na śródbłonek naczyń krwionośnych, wywołując ich rozszerzenie i w efekcie gwałtownie zwiększa przepływ krwi przez mięśnie poprawia to zaopatrzenie mięśni w tlen i składniki odżywcze, a także nasila przepływ hormonów anabolicznych stymulujących mięśnie do wzrostu i wzmacniających efektywność nawet kilkugodzinnego wysiłku sportowego zwiększa sekrecję hormonu wzrostu i nasila anabolizmbiałek mięśniowych pośrednio wpływa na wzrost mięśni poprzez zwiększenie siły i wytrzymałości, a przez to objętości treningowej może pozytywnie wpływać na poprawę życia intymnego i utrzymanie wysokiej sprawności seksualnej u mężczyzn badania pokazują, iż długoterminowe podawanie L-argininy dodatkowo poprawia stan układu krążenia, redukuje ciśnienie tętnicze oraz korzystnie moduluje ogólnoustrojową odporność organizmu

Alfa-Ketoglutaran (AKG):
- cząsteczka wyjściowa do syntezy L-glutaminy i innych aminokwasów
- zmniejsza spadki ich stężenia we krwi w trakcie intensywnego wysiłku i pomiędzy posiłkami.

AAKG- DOSKONALE ZESPOLONA MOLEKUŁA:Sprzęgnięcie, w jedną cząsteczkę alfa-ketoglutaranu i L-argininy gwarantuje wysoką stymulację mięśni w trakcie ćwiczeń, zwiększając efektywność wysiłku oraz osiągnięcie maksymalnej regeneracji tkanki mięśniowej w okresie po treningu. Dodatkową zaletą jest wywoływane uczucie tzw. "pompy mięśniowej", czyli zwiększenia rozmiarów mięśni do granic możliwości, będącej następstwem wzmożonego przepływu krwi.

Zalety AAKG Xplode Powder?
potężna dawka L-argininy w formie doskonale przyswajalnego alfa-ketoglutaranu L-argininy (blisko 4 g na porcję) ekonomiczność – 1 opakowanie to aż 55 porcji - czyli 2 miesiące treningów błyskawiczna przyswajalność dzięki zastosowaniu proszkowej formy preparatu. Nie występuje opóźnienie typowe dla tabletek czy kapsułek pełna dowolność w dozowaniu. Nie jesteś już ograniczony sztywnymi dawkami, odmierzasz z dużą dokładnością akurat tyle produktu, ile Ci w danej chwili potrzeba, ciesząc się jednocześnie doskonałą rozpuszczalnością i wyjątkowym smakiem.

SKOMPONUJ SWÓJ STACK PRZEDTRENINGOWY– TWOJA WŁASNA BOMBA ANABOLICZNA Z AAKG Xplode Powder!

Dawkowanie:1 porcję (5 g proszku – 10 jednostek lub 1 płaską łyżkę stołowa) rozpuścić w 150 ml wody i pić 1 raz dziennie przed treningiem lub inną aktywnością fizyczną. Spożyć zaraz po przygotowaniu.

Informacja żywieniowa 1/2 ampułki (12,5 ml) 1 ampułka (25 ml)
Alfa-ketoglutaran L-argininy (AAKG) 3750 mg 7500 mg
w tym: arginina 2438 mg 4875 mg
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »