OLIMP AAKG 1250 Extreme MC 300 kaps blister (10x30 kaps)

Promocja
Cena 120,27 PLN Cena poprzednia: 129,97 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćNiedostępny
Stany magazynowebrak towaru
Jednostka miary: szt

Opis towaru

Olimp AAKG Extreme Mega Caps 300kaps

Prezentujemy najwyższej jakości AAKG w niesamowicie wysokiej, niespotykanej dotąd w żadnym innym produkcie dawce 1250 mg w na kapsułkę!

Działanie:

- Nasila produkcję tlenku azotu (NO), który przyczynia się do występowania tzw. pompy mięśniowej.
- Zwiększa dopływ substancji odżywczych do mięśni.
- Przyspiesza wzrost mięśni i poprawia ich wydolność.
- Zwiększa wydzielanie ludzkiego hormonu wzrostu.
- Wspomaga funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego.
- Wydłuża czas trwania i jakość erekcji.

AAKG Extreme 1250 Mega Caps®sprawdza się świetnie zawówno jako samodzielny suplement nie łączony z niczym innym stymulator pompy mięśniowej oraz jako „mega silny dopalacz” podczas łączenia z innymi suplementami takimi jak: Olimp Creatine, Olimp Kre-Alkalyn, Olimp HMB.

Jak działa AAKG?
L-arginina jest egzogennym aminokwasem, który pełni istotną rolę w w przemianach azotowych zachodzących w organizmie człowieka. Sprzyja powstawaniu dodatniego bilansu azotowego (kóry jest niezbędny dla wzrostu mięśni) i jest niezbędna do produkcji tlenku azotu, czyli NO. NO to cząsteczka sygnałowa, która powoduje rozkórcz ścian naczyń krwionośnych. Zwiększenie światła naczyń krwionośnych poprzez rozluźnienie ich mięśni gładkich oraz zmniejszenie "lepkości" ścian naczyń prowadzi do zwiększonego napływu substancji energetycznych, budulcowych oraz hormonów anabolicznych do mięśni. Już samo zwiększenie intensywności krążenia w tkance mięśniowej jest bezpośrednią informacją dla organizmu o konieczności zwiększenia jej rozmiarów. AAKG wpływa również pośrednio na wzrost mięśni poprzez zwiększenie siły i wytrzymałości, a co za tym idzie zwiększenie liczby wykonanych powtórzeń podczas treningu. Poza tym, że umożliwia właściwe dokrwienie, dotlenienie oraz odżywienie tkanki mięśniowej, wspomaga także redukcję tkanki tłuszczowej i erekcję.

Kto powinien stosować AAKG?
Każda osoba, której zależy na poprawie wydolności na treningu i zależy na rozwoju muskulatury oraz osoby chcące poprawić jakość życia seksualnego.

Dawkowanie:
We wspomaganiu wysiłku: 1-2 kapsułki przed i po treningu oraz przed snem;
We wspomaganiu zdolności seksualnych: 1-2 kapsułki jednorazowo na ok. 30 min. przed planowanym stosunkiem płciowym.

Składniki: 88% alfa-ketoglutaran L-argininy (AAKG), substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych; kapsułka (składniki otoczki - żelatyna, barwnik: E 171).
Informacja żywieniowa 1 kapsułka 2 kapsułki 3 kapsułki
Alfa-ketoglutaran argininy (AAKG) 1250 mg 2500 mg 3750 mg
w tym arginina 813 mg 1625 mg 2438 mg
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »