NUTREX Tested 60kaps

NUTREX Tested 60kaps
NUTREX Tested 60kaps
Cena 99,99 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćOd ręki
Stany magazynowedużo
Dostawa już od8,00 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

NUTREX Tested 60kaps
TESTED ™ jest klinicznie dozowanym bezpłatnym testosteronem i formułą wspierającą libido. Wykorzystuje w pełni ujawniony opatentowany materiał LJ100® w dawce, która nie ma sobie równych w tej branży. LJ100® wykazał zdolność do znacznego podniesienia poziomu wolnego testosteronu w badaniach klinicznych na ludziach. Testosteron funkcjonuje jako wysoce anaboliczny hormon w ciele, który reguluje szybkość mięśni, które możesz zbudować, jak również twoje libido. Udokumentowane korzyści wynikające z przyjęcia klinicznej dawki LJ100® to zwiększenie beztłuszczowej masy ciała, poprawa funkcji seksualnych, lepsze wyniki sportowe, więcej energii, lepszy nastrój i ogólne samopoczucie.

Każda porcja TESTED dostarcza popartą badaniami dawkę 200 mg LJ100, która jest znacznie wyższa od konkurencji, szczególnie biorąc pod uwagę jakość i siłę ekstraktu! Dostaniesz także 100 mg cytrynianu boru, aby dalej wspierać produkcję testosteronu, libido, energię i regenerację.

Jeśli budowanie mięśni i wspieranie silnego zdrowia seksualnego jest twoim pragnieniem, klinicznie dozowane TESTED spełni wszelkie oczekiwania.

CZYM JEST LONGJACK?
Longjack (Tongkat Ali) jest ekstraktem z Eurycoma Longifolia, ziela należącego do rodziny roślin Simaroubaceae Eurycoma. Przez wieki w Ajurwedzie stosowano jej afrodyzjak i efekty sprzyjające płodności. [1,2,3] Współczesne badania wykazały, że jest on także doskonały dla wielu innych rzeczy, szczególnie interesujących dla naturalnych sportowców!

CO TO JEST LJ100®100: 1 EXTRACT
LJ100® jest pierwszym naukowo potwierdzonym wyciągiem z Eurycoma Longifolia (Longjack). Jest to sprawdzony 100: 1 standaryzowany do 40% saponin glikozy, 22% bioaktywnych eurypeptydów, 30% polisacharydów i 0,8% Eurycomanonu.

Jest on wytwarzany ze specjalnego procesu ekstrakcji, w którym wykorzystuje się ekstrakcję wysokotemperaturową, wysokociśnieniową i odwróconą osmozą, a następnie proces ultrafiltracji i suszenie sublimacyjne w celu uzyskania najwyższej jakości ekstraktu z Longjack, który jest znacznie lepszy niż cokolwiek innego. odnaleźć.

CO ZNACZY 100: 1?
100: 1 oznacza, że ​​LJ100 (Eurycoma Longifolia Jack) przechodzi proces ekstrakcji, w którym duża ilość roślin Eurycoma Longifolia Jack zostaje zmiażdżona, aby uzyskać bardziej skoncentrowany proszek roślinny. Na przykład 100 kilogramów materiału roślinnego poddaje się rafinacji w celu wytworzenia zaledwie 1 kilogram wysoko skoncentrowanego gniazda Eurycoma Longifolia Jack. Pozwala to LJ100 dotrzeć do skoncentrowanych ilości Saponin glikozy, werurpeptydów, polisacharydów i Eurycomanonu potrzebnych ludziom, aby zobaczyć fizjologiczne korzyści rośliny (np. Zwiększyć wolny testosteron, zwiększyć libido i wzmocnić nastrój).

Jednak żaden wyciąg z długiego szału nie zbliża się do jakości i skuteczności LJ100 i jest to jedyny wyciąg z długiego wyciągu, zwalidowany przez próby na ludziach!

Wartość odżywcza 2 kapsułki
Ilość porcji w opakowaniu 30
LJ100*- Standaryzowany ekstrakt z Eurycoma Longifolia Jack(Tongkat Ali) 200mg
-40% saponiny glicerynowe
-30% bioaktywne eurypeptydy
-30% polisacharydy
-0,8% Eurycomanone
Boron Citrate 100mg

Składniki: LJ100® (Standaryzowany ekstrakt z Eurycoma Longifolia Jack) [Tongkat Ali] (40% saponiny glicerynowe, 30% bioaktywne eurypeptydy, 30% polisacharydy, 0,8% Eurycomanone); Cytrynian boru; substancja utrzymująca wilgoć (glicerol) E422; stabilizator (celuloza pochodzenia roślinnego) E460; woda oczyszczona; barwnik ; barwniki [(żółcień pomarańczowa FCF) E110*, (czerwień allura) E129*, (błękit brylantowy FCF) E133].
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »