NUTREX Lipo 6 Defining Gel 120ml

NUTREX Lipo 6 Defining Gel 120ml
NUTREX Lipo 6 Defining Gel 120ml
Cena 99,99 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćOd ręki
Stany magazynowejest mało
Dostawa już od8,00 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

NUTREX Lipo 6 Defining Gel 120ml
Lipo 6 Defining gel marki NUTREX to nowatorski spalacz tłuszczu w żelu. Dzięki wyjątkowym składnikom aktywnym wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej w miejscu nałożenia produktu. Przyspiesza lipolizę, podnosi efektywność spalania kalorii w czasie treningu.

Wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej
Wyjątkowy żel do smarowania
Wysokiej jakości składniki aktywne wspomagające odchudzanie
Produkt przebadany klinicznie
Wsparcie procesu lipolizy
Miejscowe pozbywanie się tkanki tłuszczowej
Dodatek teofiliny wspierającej rozkład tkanki tłuszczowej
Resweratrol - wspiera równowagę energetyczną
Synefryna - wspomaga spalanie kalorii
Jeden z najlepszych produktów na rynku
Spalacz tłuszczu prosto z USA

NUTREX Lipo 6 Defining gel
Chcesz sprawnie ograniczyć obecność tkanki tłuszczowej w swoim organizmie i posiadać szczupłą sylwetkę? Używasz wielu różnych suplementów diety, jednak pragniesz działać kompleksowo? Kup produkt wysokiej jakości, który wesprze Cię w odchudzaniu. Zainwestuj w Lipo 6 Defining gel od solidnej firmy NUTREX i skutecznie walcz z tkanką tłuszczową za pomocą wyjątkowego żelu z dużą zawartością wielu składników aktywnych. Wśród nich znajdziesz m.in. kofeinę, teofilinę, resweratrol. Składniki te podnoszą poziom lipolizy, pomagają w lepszym spalaniu kalorii, wspierają szybki rozkład tkanki tłuszczowej i dodają energii niezbędnej do ćwiczeń.

Spalacz w żelu
Lipo 6 Defining gel jest tak skuteczny, ponieważ zawiera w sobie cały kompleks naprawdę wartościowych składników. Jednym z nich jest teofilina, która powoduje podniesienie poziomu lipolizy. W czasie tego procesu następuje rozkład komórek tłuszczowych. Kofeina zawarta w żelu wysyła sygnał organizmowi do zabierania kwasów tłuszczowych z komórek w celu przetworzenia ich na energię.

Kolejny składnik tego dobroczynnego żelu: resweratrol kontroluje równowagę energetyczną. Ogranicza także zatrzymanie tłuszczu w organizmie. Synefryna wspomaga ciało w lepszym spalaniu kalorii w czasie ćwiczeń. Te wyjątkowe składniki znajdziesz w Lipo 6 Defining gel od marki NUTREX.

Najmocniejszy spalacz tłuszczu
Droga do osiągnięcia szczupłej sylwetkę nie musi być trudna. Wypróbuj spalacz tłuszczu w formie żelu, który możesz nakładać bezpośrednio na miejsca, w których chcesz zredukować tkankę tłuszczową. Składniki aktywne zawarte w żelu wspomogą Cię w walce z dodatkowymi kilogramami.

Zainwestuj w nowatorski spalacz tłuszczu w formie żelu od marki NUTREX Lipo 6 Defining gel i pożegnaj się ze zbędną tkanką tłuszczową. Wybierz produkt z górnej półki i ciesz się szczupłą sylwetką.


Składniki Lipo 6 Defining gel
Składniki: Woda, alkohol etylowy, alkohol beznylu, etoksydiglikol, mentol, kapsaicyna, arginina, teofilina, diacyloglicerol, resweratrol, kofeina, salicylan metylu, synefryna, gliceryna adiowa, trójgliceryd kaprylowy / kaprylowy, limonen, karbomer, trietanoloamina.

Sposób użycia Lipo 6 Defining gel
Wstrząśnij zanim użyjesz. Nakładaj na suchą, czystą skórę delikatnie wcierając żel w pożądane miejsce. Delikatnie wyciśnij zawartość na dłoń i zastosuj na wybrany obszar ciała. Używaj 1-2 razy dziennie. Nie przekraczaj 2 aplikacji w ciągu 24 godzin. Zastosuj co najmniej 30 minut przed treningiem, aby dać czas na wyschnięcie i odnieść pożądany efekt. Trening wzmocni efekty i może spowodować intensywne ocieplenie miejsca aplikacji. Nie nakładaj na żaden inny balsam, ponieważ hamuje efekt żelu. Najlepsze obszary do zastosowania to cały brzuch, dolny grzbiet, obszar bioder, pośladków i uda. Ten produkt jest bezzapachowy, nietłusty i nie plami ubrań. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.

Nie poleca się stosować u osób poniżej 18 roku życia albo kobiet w ciąży lub w połogu. Nie dopuszczaj do kontaktu produktu z oczami lub innymi delikatnymi obszarami. Nie przekraczać rekomendowanej dawki.

Produkt do użytku zewnętrznego

Najlepiej użyć przed końcem: data i nr partii produkcyjnej znajduje się na boku/spodzie opakowania.

Masa netto: 120ml
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »