Nutrex Lipo 6 Black UC 60kaps.

Nutrex Lipo 6 Black UC 60kaps.
Nutrex Lipo 6 Black UC 60kaps.
Cena 99,99 PLN
Opinie: 1 Dodaj opinię »
DostępnośćOd ręki
Stany magazynowejest mało
Dostawa już od8,00 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

LIPO-6 Black Ultra Concentrate jest pierwszym na świecie jednotabletkowym spalaczem tłuszczu, łączącym czynniki czyszczenia i przeprogramowania receptorów z bardzo skoncentrowanym kompleksem usuwania tkanki tłuszczowej. Jest to jedyny w swoim rodzaju "inteligentny" spalacz tłuszczu. Inne środki tego typu działają jedynie na prostej drodze pobudzania, co po pewnym czasie powoduje znieczulenie adrenergicznych receptorów na powierzchni komórki, a w efekcie do utraty skuteczności produktów, zmniejszenia wyników spalania tkanki tłuszczowej i zmniejszenie właściwości pobudzających.

Jak dokładnie działa unikalny, trójstopniowy system LIPO-6 Black Ultra Concentrate?
Po pierwsze, LIPO-6 Black Ultra Concentrate oczyszcza receptory za pomocą fenylpropanoidów. Oczyszczenie receptorów na powierzchni komórki umożliwia właściwą komunikację międzykomórkową. Następnym krokiem jest przeprogramowanie receptorów przez monoterpeny, które naprawiają błędne informacje zapisane głęboko w pamięci komórki, tworząc w ten sposób "odświeżone" receptory. Wreszcie "odświeżony" receptor jest "uderzany" wyjątkowo skoncentrowanym, jednotabletkowym kompleksem spalania tłuszczu. To z kolei skutkuje maksymalną utratą tłuszczu ze względu na zwiększoną odpowiedź "odświeżonego" receptora.

Jak silny jest LIPO-6 Black Ultra Concentrate?
Jest to bardzo skoncentrowany produkt, który opiera się na zaledwie pięciu ultra czystych i super skoncentrowanych związkach spalających tłuszcz. Jest tak silny, że nigdy nie będziesz musiał wziąć więcej niż jedną kapsułkę.

Czy LIPO-6 Black Ultra Concentrate stosuje się w cyklach?
Ze względu na wyjątkowe właściwości czyszczenia i przeprogramowywania receptorów LIPO-6 Black Ultra Concentrate jest idealnym spalaczem tłuszczu pozwalającym szybko uruchomić spalanie tłuszczu. Polecamy stosować go w dwumiesięcznych cyklach, dwa razy do roku.

Ile kofeiny jest w LIPO-6 Black Ultra Concentrate?
Jedna porcja LIPO-6 Black Ultra Concentrate (1 kapsułka) zawiera 200 mg kofeiny.

Sposób użycia

1 kapsułka rano i 1 po południu.
Nie przekraczać dawki 2 kapsułek w ciągu 24 godzin.
Dla maksymalnych rezultatów należy przyjmować 30 minut przed posiłkiem.
Nie spożywać na 6 godzin przed snem.

Wartość odżywcza:

w 1 kapsułce

zawartość

%ZDS

 

ULTRA CONCENTRATED FAT DESTROYING COMPLEX:

Chromium 100mcg,                                                  Caffeine Anhydrous 250mg,                                          N Acetyl-tyrosine 110mg,                                      Paullinia Cupana 100mg, Citrus Aurantium 60mg, Capsicium Annuum 5mg, Piper Nigrum 5mg

 

  • Johny

    Mega polecam dziala ,efektwonie, fajne tabsy,

Dodaj opinię

Dodaj opinię »