Nutrex Lipo 6 Black UC 60kaps.

Nutrex Lipo 6 Black UC 60kaps.
Nutrex Lipo 6 Black UC 60kaps.
Cena 99,99 PLN
Opinie: 1 Dodaj opinię »
DostępnośćOd ręki
Stany magazynowebrak towaru
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

LIPO-6 Black Ultra Concentrate jest pierwszym na świecie jednotabletkowym spalaczem tłuszczu, łączącym czynniki czyszczenia i przeprogramowania receptorów z bardzo skoncentrowanym kompleksem usuwania tkanki tłuszczowej. Jest to jedyny w swoim rodzaju "inteligentny" spalacz tłuszczu. Inne środki tego typu działają jedynie na prostej drodze pobudzania, co po pewnym czasie powoduje znieczulenie adrenergicznych receptorów na powierzchni komórki, a w efekcie do utraty skuteczności produktów, zmniejszenia wyników spalania tkanki tłuszczowej i zmniejszenie właściwości pobudzających.

- Pomaga rwdukować tkankę mięśniową
- Dodaje energii
- Hamuje katabolizm
- Zmniejsza łaknienie

Jak dokładnie działa unikalny, trójstopniowy system LIPO-6 Black Ultra Concentrate?
Po pierwsze, LIPO-6 Black Ultra Concentrate oczyszcza receptory za pomocą fenylpropanoidów. Oczyszczenie receptorów na powierzchni komórki umożliwia właściwą komunikację międzykomórkową. Następnym krokiem jest przeprogramowanie receptorów przez monoterpeny, które naprawiają błędne informacje zapisane głęboko w pamięci komórki, tworząc w ten sposób "odświeżone" receptory. Wreszcie "odświeżony" receptor jest "uderzany" wyjątkowo skoncentrowanym, jednotabletkowym kompleksem spalania tłuszczu. To z kolei skutkuje maksymalną utratą tłuszczu ze względu na zwiększoną odpowiedź "odświeżonego" receptora.

Wartość odżywcza 3 kapsułki
Ekstrakt z zielonej herbaty 250 mg
Ekstrakt z ziaren Kakaowca 208.5 mg
Kofeina Bezwodna 200 mg
N-Acetylo-L-Tyrozyna 150 mg
Wyciąg CO2 z korzenia imbiru 50 mg
Ekstrakt z korzenia Coleus Forskohlii (źródło forskoliny) 25 mg
Ekstrakt z owocu Pieprzu Czarnego 5 mg
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
  • Johny

    Mega polecam dziala ,efektwonie, fajne tabsy,

Dodaj opinię

Dodaj opinię »