NUTREX Lipo 6 BLACK 120 caps wysyłka Gratis!

Cena 112,99 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćNiedostępny
Stany magazynowebrak towaru
Jednostka miary: szt

Opis towaru

 NUTREX - LIPO 6 BLACK - 120kaps

1,3 DMAA FREE !!! (NIE ZAWIERA SUBSTANCJI ZAKAZANYCH), bez szkodliwego geranium!

Undergrandowy niszczyciel tłuszczu, formuła więcej niż ekstremalna!!

Nutrex Lipo 6 Black to:

    5 niesamowicie aktywnych składników unicestwiających tkankę tłuszczową,
    2 ekstremalnie mocne formy aby zwiększyć katabolizm tkanki tłuszczowej,
    zawiera 3 formy unikalnych składników aby jeszcze efektywniej spalać tkankę tłuszczową w na 3 sposoby,
    angażuje tkankę tłuszczową  do rozkładu poprzez 3  termogeniki,
    znacznie podnosi temperaturę ciała w celu łatwiejszego rozkładu tłuszczu,
    kapsułki w formie płynnej ułatwiają  wchłanianie suplementu.

Przez ostanie lata na rynku pojawiało się wiele różnych produktów których producenci wskazywali na ich ekstremalne działanie i zapewniali skuteczność w spalaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej.

W obecnej sytuacji przy nasyceniu rynku spalaczami tłuszczu NUTREX postanowił wspiąć się na kolejny poziom przy projektowaniu mocnego spalacza tłuszczu. Ponad ekstremalne spalacze, ponad ich zadziwiające działanie jakie wskazują producenci. Firma Nutrenx prezentuje zupełnie mową formułę NUTREX LIPO-6 BLACK.

NUTREX LIPO-6 BLACK jest najsilniejszym i najbardziej bezlitosnym spalaczem tłuszczu jaki mieliście Państwo widzieć. Korzystając z zaawansowanego laboratorium połączyliśmy ze sobą najefektywniej działające składniki. Spalacz tłuszczu który udało nam się w ten sposób stworzyć przekracza jakiekolwiek granice i wybiega poza obszar działania jego poprzedników. LIPO-6 BLACK atakuje tłuszcz z niebywałą skutecznością gdziekolwiek się odkłada.

Nie pomyl NUTREX LIPO-6 BLACK z żadnym innym spalaczem ponieważ tylko LIPO-6 BLACK jest tak silny i poważny. Jeżeli osiągnąłeś już wszystko co tylko mogłeś ze swoim dotychczasowym spalaczem a chcesz osiągnąć jeszcze większą redukcje jesteś doskonałym kandydatem do zastosowania LIPO-6 BLACK na sobie. Ten spalacz jest tak efektywnym i efektownym produktem ponieważ producent zdecydował się o postawienie kolejnego kroku i zawarciu w tym produkcie składników które są niewiarygodnie efektowne w spalaniu tkanki tłuszczowej w taki sposób że sama myśl o tym przeraża.

NUTREX LIPO-6 BLACK jest ostateczną alternatywą ukierunkowaną na pozbycie się nadmiaru tłuszczu. Substancje jakie zostały zawarte w jednej kapsułce działają wielopoziomowo pomagając w uwolnieniu energii, hamując łaknienie, spalając ostatecznie tkankę tłuszczową. Kapsułki Lipo-6 Black są w formie płynnej co oznacza lepsze wchłanianie suplementu i ograniczenie zagrożenia negatywnego wpływu na układ pokarmowy.
SPOSÓB UŻYCIA:
Dz. T.: Jedna porcja (3 kapsułki) zaraz po przebudzeniu, druga (3 kapsułki) 30-60 minut przed treningiem, na pusty żołądek.
Dz. NT.: Jedna porcja (3 kapsułki) zaraz po przebudzeniu, druga (3 kapsułki) w odstępie kilku godzin, na pusty żołądek.

UWAGA - pij co najmniej 3 litry niegazowanej wody dziennie!
UWAGA -nie stosuj późnym wieczorem, może powodować bezsenność!

Dodaj opinię »