NUTREND Excelent protein bar double 85g.

Promocja
NUTREND Excelent protein bar double 85g.
NUTREND Excelent protein bar double 85g.
NUTREND Excelent protein bar double 85g.
NUTREND Excelent protein bar double 85g.
Cena 6,99 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćW magazynie
Stany magazynowedużo
Dostawa już od11,99 PLN
Smak
Jednostka miary: szt

Opis towaru

Podwójnie pyszny baton Excelent protein bar double to znakomity pomysł na między posiłkową przekąskę lub ciekawe urozmaicenie monotonnej diety.
Produkt zawiera w swoim składzie wartościowe składniki odżywcze, które mogą uzupełniać podstawową dietę człowieka. Należą do nich białko, węglowodany, błonnik oraz witaminy. Głównym składnikiem podwójnego batonu od Nutrend jest białko pozyskiwane z izolatu białka sojowego oraz koncentratu białka serwatki.

- Uzupełnianie diety i codziennej aktywności fizycznej w wartościowe składniki odżywcze, w tym białko, węglowodany, witaminy, błonnik.
- Smakowita przekąska, która może być stosowana przez osoby aktywne fizycznie i intensywnie trenujące .
- Baton można stosować przed treningiem w celu ochrony mięśni przed procesami katabolicznymi lub po treningu, aby usprawnić proces ich regeneracji.
- Może być także spożywany jako przekąska w trakcie zabieganego dnia, w pracy, w podróży lub po prostu jako urozmaicenie codziennej diety w przepyszny smakołyk.

Baton zawiera także witaminy z grupy B, które wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, w tym przyczyniają się do zmniejszania uczucia zmęczenia oraz znużenia. Ponadto przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Excelent protein bar double to smaczna i pożywna przekąska, którą możesz mieć zawsze pod ręką. Niewątpliwą zaletą batonu jest także jego dostępność w dwóch gramaturach do wyboru; mniejszej-40 g i większej- 85 g. Teraz sam decydujesz o tym, jak dużo podwójnej przyjemności skonsumujesz na raz.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »