Zapisz się do Newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami.
Menu

Body4you - odżywki, suplementy | Żory

Informacje o sklepie

Kulturystyka i zawodowy sport wyczynowy cieszą się stale rosnącym gronem pasjonatów. Coraz więcej ludzi odwiedza siłownię, zdrowo się odżywia, regularnie ćwiczy, dba o rzeźbę oraz muskulaturę. Z tego powodu rozwinął się również rynek preparatów wspomagających. Suplementy, odżywki i napoje izotoniczne nie są już zarezerwowane dla nielicznego kręgu zainteresowanych osób, a dla wszystkich pragnących poczuć siłę i lubiących intensywny wysiłek fizyczny. Nie tylko wspomagają pracę podczas cykli treningowych, ale również (dzięki kompleksom witaminowym) bardzo korzystnie wpływają na organizm.
Działające miejscowości Żory oraz w Jastrzębiu-Zdroju sklepy internetowe Body4you.pl posiadają w swojej ofercie odżywki, suplementy, izotoniki i wiele innych preparatów wspomagających ćwiczenia fizyczne. Wszystkie produkty dostępne w naszych sklepach pochodzą od renomowanych producentów – liderów na rynku (Olimp, Real Pharm, IHS, Mex, Trec, itp.) dlatego efekty ich działania są gwarantowane. Nasz sklep mieści się w miejscowości Żory, przy ul. Górne Przedmieście 5. Serdecznie zapraszamy!
Jeśli jesteście zainteresowani naszą ofertą lub po prostu chcecie zadać pytanie, prosimy o telefon lub wypełnienie formularza kontaktowego. Na pewno odpowiemy.

 

 

BODY4YOU.pl Żory
ul. Górne przedmieście 5 44-240 Żory
tel: 32-726-22-77
Godziny otwarcia:
PN-PT        9-17
SB              9-13
ND         Nieczynne
BODY4YOU.pl Jastrzębie-Zdrój
ul.Harcerska 2a Pasaż 24h
44-335 Jastrzębie-Zdrój
tel: 32-49-51-284
Godziny otwarcia:
PN-PT        9-17
SB              9-13
ND          Nieczynne

 

 

 
 

 


 

 

Opublikowano:

Dołącz do newslettera

Bądź na bieżąco z naszymi promocjami

Dołącz
* Pole obowiązkowe