MUSCLEPHARM Arnold Series Iron Test 90kaps wysyłka Gratis!

Cena 69,99 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćNiedostępny
Stany magazynowebrak towaru
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

Arnold Iron Test to booster testosteronu o złożonym, zaawansowanym składzie, dostarczający z każdą kapsułką m. in. ekstraktu z kozieradki pospolitej, boru, DAA oraz cynku.

Opakowanie: 90 kaps.

Tajemnicą skuteczność Arnold Iron Test jest złożona formuła tego suplementu. Suplement dostarcza dużych ilości cynku, który warunkuje prawidłowość procesu steroidogenezy, oraz witaminy D3, która bierze czynny udział w produkcji hormonów i pozwala znacząco podnieść poziom testosteronu i wolnego testosteronu we krwi. Podstawowym składnikiem Arnold Iron Test jest jednak formuła Iron Test Blend, w skład której wchodzą:

- kwas d-asparaginowy (DAA), zwiększający uwalnianie hormonu luteinizującego (LH) z przysadki mózgowej i stymulujący komórki Leydiga do intensywniejszej produkcji testosteronu,

- ekstrakt z kozieradki pospolitej, wydłużający okres trwania testosteronu w organizmie,

- bor - pierwiastek nie tylko stymulujący produkcję testosteronu, ale również hamujący aromatyzację testosteronu do estrogenu.

Arnold Iron Test to formuła protestosteronowa polecana dla sportowców, którym zależy na maksymalizacji ich osiągnięć treningowych, zwłaszcza przyrostów siły i masy. Suplement Arnold Iron Test warto polecić również dla osób borykających się z obniżonym poziomem testosteronu i słabszym libido.

 

Dawkowanie

Spożywać 2 kapsułki dwa razy dziennie - rano i wieczorem. Suplement przeznaczony dla dorosłych mężczyzn.

 

Składniki

Substancje aktywne

2 kapsułki (porcja)

witamina D

400 IU

cynk

30 mg

Iron Test Blend (azotan argininy, kwas d-asparaginowy, ekstrakt z ziaren kozieradki pospolitej (Trigonella Feonum Greacum) (50% saponin), indolo-3-karbinol, bor)

1350 mg

 

Dodaj opinię »