MUSCLE CARE Saw Palmetto 90tabl

Cena 28,99 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćNiedostępny
Stany magazynowebrak towaru
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

Ćwicząc, stale rozwijasz swoją formę fizyczną i dążysz do osiągnięcia coraz lepszych wyników treningowych, ale nie możesz także zapominać o swoim zdrowiu, które wymaga stałego wsparcia, abyś mógł w pełni z niego korzystać. Specjalnie dla świadomych swoich potrzeb mężczyzn stworzyliśmy naturalny suplement, który pozwala zachować sprawność seksualną oraz chroni przed nowotworem prostaty.

Ekstrakt z owoców Saw Palmetto Muscle Care to najwyższej jakości suplement w tabletkach dedykowany dla każdego mężczyzny, który chce w pełni cieszyć się życiem!

Preparat nie tylko zapewnia naturalną redukcję pojawiających się w okresie przemęczenia zaburzeń seksualnych, ale także doskonale wpływa na funkcjonowanie gruczołu prostaty i zapobiega łysieniu, które staje się powszechnym problemem coraz młodszych mężczyzn.

Ekstrakt z Saw Palmetto (palma sabałowa) w wygodnej do stosowania formie tabletek to najlepszy sposób na usprawnienie funkcjonowania męskiego układu rozrodczego. Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości składników w postaci skoncentrowanego ekstraktu Saw Palmetto preparat poprawia libido, redukuje problemy z erekcją powodowane stresem czy przemęczeniem, pozwala pozbyć się szkodliwych produktów ubocznych przemiany materii oraz innych toksyn zalegających w układzie moczowym, a także obniża ryzyko przerostu gruczołu krokowego.

Stosowanie ekstraktu z Saw Palmetto Muscle Care działa także moczopędnie, dzięki czemu poprawia funkcjonowanie nerek i pozwala zabezpieczyć się przed kamicą nerkową.

Bądź prawdziwym mężczyzną i już teraz zadbaj o swoją przyszłość! Twoja prostata potrzebuje ciągłego wsparcia w prawidłowym funkcjonowaniu, które pozwala uniknąć zgubnych skutków w przyszłości! Przerost gruczołu krokowego, który często okazuje się początkiem zmian nowotworowych to najczęstsza męska dolegliwość, której możesz aktywnie zapobiegać!
Przekonaj się, że już dziś możesz zadbać o swoje zdrowie w przyszłości! Sprawdź, jak działa ekstrakt z owoców Saw Palmetto i korzystaj z wszystkich jego właściwości już dziś. Doskonała sprawność seksualna, poprawa funkcjonowania układu rozrodczego oraz libido, o którym do tej pory Twoja partnerka mogła jedynie pomarzyć, są na wyciągnięcie Twojej ręki!

 

Zastosowanie

Ekstrakt z owoców Saw Palmetto Muscle Care to preparat dla mężczyzn w każdym wieku, który dba o zachowanie prawidłowych funkcji rozrodczych, poprawia pracę gruczołu krokowego oraz usprawnia funkcje seksualne także po 40 roku życia. Dodatkowo zawarte w ekstrakcie z palmy sabałowej związki przeciwdziałają łysieniu i zapobiegają chorobom układu moczowego.

Skład

Active ingredient / Składnik aktywny

1 tablet / 1 tabletka

saw palmetto extract standardized to 45% fatty acids / ekstrakt z owoców palmy sabałowej standaryzowany na 45% kwasów tłuszczowych

320 mg

Składniki:  ekstrakt z owoców palmy sabałowej Serenoa repens standaryzowany na 45% kwasów tłuszczowych, substancja wypełniająca – celuloza, skrobia ryżowa, nośnik – fosforany wapnia, substancje przeciwzbrylające – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu.

[EN]: saw palmetto extract Serenoa repens standardized to 45% fatty acids, bulking agent – cellulose, rice starch, carrier – calcium phosphates, anticaking agents – magnesium salts of fatty acids, sillicon dioxide.

Sposób użycia: Spożywać 1 tabletkę dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji dziennej. UWAGI: Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych i zdrowych. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci oraz kobiet karmiących piersią i w ciąży.

Najlepiej spożyć przed i numer partii: patrz na opakowaniu.

Zawartość opakowania: 90 tabletek. Masa netto: 54 g.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, chronić przed światłem.

Dodaj opinię »