MUSCLE CARE MSM 90 tabl

Cena 28,99 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćNiedostępny
Stany magazynowebrak towaru
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

Organizm ludzki potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania wielu związków, bez których zaburzeniu ulega nie tylko praca narządów i układów, ale także przebieg reakcji metabolicznych. Jednym z nich jest MSM, czyli metylosulfonylometan będący organicznym związkiem siarki.
W trosce o Twoje zdrowie dajemy Ci możliwość skutecznego uzupełnienia codziennej diety w najwyższej jakości MSM w tabletkach marki Muscle Care, który pozwoli cieszyć się dobrym zdrowiem, aktywnością fizyczną oraz doskonale wpłynie na efektywność każdego treningu!
MSM Muscle Care pozwala dostarczyć do organizmu optymalnej dawki metylosulfonylometanu w najczystszej postaci! Dlaczego warto postawić na nasz produkt? Z Muscle Care zyskujesz gwarancję jakości w niskiej cenie i pewność, że sięgasz po produkty stworzone z myślą o potrzebach zawodowych sportowców oraz każdej osoby stawiającej na ruch i aktywność fizyczną.

Jak działa MSM Muscle Care?

MSM jest naturalnie występującym w wielu produktach spożywczych związkiem o licznych właściwościach leczniczych. Niestety ukierunkowana na maksymalizację zysku intensywna produkcja żywności powoduje, że zawartość MSM w warzywach, owocach czy nabiale znacząco spada, a na dodatek podczas obróbki termicznej, pasteryzacji i chłodzenia powstają kolejne straty tego cennego dla zdrowia związku. W efekcie przyjmowana wraz z pożywieniem ilość MSM jest tak niewielka, że w organizmie zaczynają powstawać coraz większe deficyty tego związku.
W przypadku osób aktywnych fizyczne zapotrzebowanie na MSM znacznie wzrasta, dlatego suplementacja siarki organicznej jest absolutną koniecznością, gdyż wszelkie niedobory MSM wpływają nie tylko na ogólny stan zdrowia i formę fizyczną, ale także hamują postępy treningowe.
MSM to jedyny sposób na uzupełnienie niedoborów trzeciego pod względem częstotliwości występowania w ludzkim organizmie pierwiastka mineralnego, którym jest siarka. Bogaty w metioninę i cysteinę MSM pozwala utrzymać w organizmie niezbędną podczas m.in. syntezy białek gospodarkę aminokwasową, wpływa na zachowanie zdrowej chrząstki stawowej, gwarantuje doskonałą kondycję włosów i paznokci oraz działa detoksykacyjnie chroniąc organizm przed działaniem toksyn. Ważną rolą MSM jest usprawnianie transportu substancji odżywczych do komórek, co bezpośrednio wpływa m.in. na tempo przyrostów masy mięśniowej. Stosując MSM, dodatkowo zwiększysz przyswajanie innych kluczowych dla Twojego zdrowia substancji odżywczych m.in. witamin i minerałów, aminokwasów oraz koenzymu Q10.
MSM Muscle Care wpływa także na zachowanie odpowiedniej elastyczności i przepuszczalności błon komórkowych, uczestniczy w wytwarzaniu hormonów oraz bierze udział w wytwarzaniu kolagenu.
MSM to również sposób na szybszy powrót do formy po kontuzjach i urazach. Związek ten wykorzystywane jest m.in. w procesie leczenia przewlekłego bólu, uszkodzeń stawów ścięgien i wiązadeł, złamań kości oraz choroby zwyrodnieniowej stawów i bólów mięśniowych.
Stosując najwyższej jakości MSM Muscle Care, kompleksowo zadbasz o swoje zdrowie! Zacznij już dziś stosować niezbędny do prawidłowego funkcjonowania Twojego organizmu MSM Muscle Care i przekonaj się, że oferujemy Ci produkt w dawce idealnie dopasowanej do Twoich potrzeb!

Zastosowanie

MSM Muscle Care to preparat przeznaczony dla sportowców i osób amatorsko uprawiających sport w celu redukcji niedoborów metylosulfonylometanu w codziennej diecie. Preparat aktywnie wpływa na zachowanie zdrowych stawów, gwarantuje doskonałą sprawność fizyczną oraz zapewnia prawidłowe funkcjonowanie narażonego na duży wysiłek organizmu.

Skład

Active ingredient / Składnik aktywny

1 tablet / 1 tabletka

2 tablets / 2 tabletki

methyl sulfonyl methane (MSM) / metylosulfonylometan (MSM)

1000 mg

2000 mg

Składniki:  metylosulfonylometan (MSM), substancja wypełniająca – celuloza, skrobia ryżowa, substancje przeciwzbrylające – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu.

[EN]: methyl sulfonyl methane (MSM), bulking agent – cellulose, rice starch, anticaking agents – magnesium salts of fatty acids, sillicon dioxide.

Sposób użycia: Spożywać do 2 tabletek dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji dziennej. UWAGI: Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych i zdrowych. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci oraz kobiet karmiących piersią i w ciąży.

Najlepiej spożyć przed i numer partii: patrz na opakowaniu.

Zawartość opakowania: 90 tabletek. Masa netto: 126 g.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, chronić przed światłem.

Dodaj opinię »