> > > > MUSCLE CARE Magnesium Calcium VitB6 90tabl

MUSCLE CARE Magnesium Calcium VitB6 90tabl

MUSCLE CARE Magnesium Calcium VitB6 90tabl Kliknij, aby powiększyć Kliknij, aby powiększyć

Poprzednio 9,49 PLN

Cena brutto 4,50 PLN

-53%
Dostępność
Od rękiOd ręki
Dodaj do porównania FormularzPoleć znajomemu FormularzZapytaj o towar
Opinie: 0
Opis Opinie (0)

Magnesium Calcium Vitamine B6Muscle Care to kompozycja magnezu, wapnia i witaminy B6, która została opracowana z myślą o intensywnie trenujących sportowcach i amatorach aktywnego stylu życia, którzy mają zwiększone zapotrzebowanie na te cenne składniki odżywcze. Składniki Magnesium Calcium Vitamine B6Muscle Care stanowią połączenie najważniejszych w diecie kulturysty składników mineralnych i witamin, a poszczególne składniki współgrają ze sobą doskonale, tworząc suplement o skutecznym działaniu.*

Magnez

Magnez jako najważniejszy ze składników odżywczych diety sportowca jest elementem, który niezwykle wpływa na cały organizm. Jego głównymi zadaniami jest wspomaganie wytwarzania energii i synteza białek. Jak wynika z badań, sportowcy na skutek intensywnego wysiłku wykazują nadmierne straty magnezu poprzez pot, czego rezultatem są niedobory i związane z nimi skutki uboczne. Ponieważ sama dieta – nawet ta bogata w orzechy, rośliny strączkowe itp., często jest niewystarczającym sposobem na uzupełnienie magnezu, stosowanie suplementu może skutecznie wspomóc organizm i wzmocnić efekty treningowe.

Wapń

Zawarty w Magnesium Calcium Vitamine B6Muscle Care wapń jest drugim najważniejszym minerałem w diecie kulturysty. Trudności z utrzymaniem prawidłowego stosunku wapnia i fosforu u osób intensywnie trenujących (1:1) powodują częste niedobory tego istotnego pierwiastka. Dieta kulturystyczna bogata w białko, bogata jest również w fosfor, czego skutkiem (dla wyrównania poziomów) jest nadmierne wydalanie wapnia z moczem. Wapń jest głównym minerałem, który odpowiedzialny jest za skurcze mięśni, stąd naprężenie strukturalne związane z treningiem siłowym sprawia, że stała podaż wapnia – niezbędna dla utrzymania wysokiej gęstości kości, jest konieczna. Wraz z wapniem dobrze jest suplementować także witaminę D, która wspomaga jego wchłanianie.

Witamina B6 (pirydoksyna)

To witamina odpowiedzialna za metabolizm białka, wzrost mięśni i wykorzystanie węglowodanów. Jak wykazują badania, jest to witamina, której niedobory bardzo często towarzyszą osobom intensywnie trenującym, stąd jej obecność w kompozycji suplementu Magnesium Calcium Vitamine B6Muscle Care jest jak najbardziej uzasadniona. Jest to jedyna witamina związana bezpośrednio ze spożyciem białka, dlatego im więcej białka spożywasz – tym więcej witaminy B6 potrzebujesz.

KORZYŚCI STOSOWANIA SUPLEMENTU:*

  • uzupełnienie niedoborów najważniejszych składników diety kulturysty: magnezu, wapnia oraz witaminy B6
  • więcej energii, lepsza synteza białek i wzrost mięśni
  • kompleksowy skład w doskonałej proporcji

* Efekty zależą od indywidualnych predyspozycji Magnesium Calcium Vitamine B6Muscle Care jest suplementem dedykowanym dla sportowców zawodowych, jak również dla amatorów aktywnego trybu życia, którzy chcą cieszyć się maksymalnymi efektami treningowymi i zadbać o uzupełnienie niedoborów niezbędnych składników odżywczych.

Towar nie został jeszcze skomentowany. Dodaj swoją opinię.

Towary producenta

MUSCLE CARE Magnesium Calcium VitB6 90tabl

Pytanie o towar: MUSCLE CARE Magnesium Calcium VitB6 90tabl


  • Pozostało do wpisania 500 znaków

MUSCLE CARE Magnesium Calcium VitB6 90tabl

Poleć towar: MUSCLE CARE Magnesium Calcium VitB6 90tabl


  • Pozostało do wpisania 500 znaków

Cena brutto  
*Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów oraz zdjęć zamieszczonych w sklepie BODY4YOU.PL jest zabronione, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Koszty wysyłki

POCZTEX przedpłata 11 zł
POCZTEX pobranie 14 zł

DARMOWA WYSYŁKA PRZEDPŁATA JUŻ OD 100 zł WARTOŚCI ZAMÓWIENIA
DARMOWA WYSYŁKA POBRANIE JUŻ OD 200 zł ZAMÓWIENIA

Towar wysyłamy firmą kurierską

logo pocztex

Kontakt z nami

e-mail: sklep@body4you.pl
729 992 686
Dział handlowy czynny:
od poniedziałku do piątku
w godz. od 9.00 do 17.00

© Comarch SA 2017. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®