MUSCLE CARE Glucosamine 90 tabl

Cena 24,99 PLN
Opinie: 1 Dodaj opinię »
DostępnośćNiedostępny
Stany magazynowebrak towaru
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

Odczuwasz ból lub sztywność stawów? Każdy z treningów staje się dla Ciebie coraz większym wyzwaniem? Z siarczanem glukozaminy Muscle Care w wygodnej do stosowania formie tabletek szybko wpłyniesz na poprawę funkcjonowania układu ruchu i zaczniesz cieszyć się aktywnością bez towarzyszących jej skutków ubocznych!
Siarczan glukozaminy to jeden z niezbędnych dla funkcjonowania stawów związków. Stanowi on budulec chrząstki stawowej, którego naturalna produkcja z wiekiem zaczyna ulegać obniżeniu. Wszelkie obciążenia stawów, intensywny wysiłek fizyczny, nadwaga czy choroby powodują dodatkowe deficyty siarczanu glukozaminy w chrząstce stawowej i prowadzą do pojawienia się wielu nieprzyjemnych dolegliwości, które skutecznie utrudniają normalne funkcjonowanie.

Siarczan glukozaminy Muscle Care – skuteczny sposób na ochronę i regenerację Twoich stawów!

Suplement diety Muscle Care zapewni Ci optymalną dzienną dawkę glukozaminy w postaci najwyższej jakości siarczanu glukozaminy o zwiększonym przyswajaniu. Dzięki stałej suplementacji szybko odczujesz poprawę funkcjonowania układu ruchu, zapobiegniesz rozwojowi choroby zwyrodnieniowej, odbudujesz chrząstkę stawową, a także zapomnisz o irytującym trzeszczeniu stawów podczas ruchu.
Podaruj nowe życie swoim stawom i ciesz się maksymalnym komfortem podczas treningów! Pamiętaj, że przyszłość także powinna malować się w jasnych barwach – intensywny wysiłek bez odpowiedniej ochrony stawów może skutecznie wyeliminować Cię z codziennej aktywności na emeryturze!
Glukozamina Muscle Care charakteryzuje się wysoką biodostępnością, dzięki czemu szybko trafia do miejsca swojego przeznaczenia i nie zostaje wydalona przez organizm, a stosowana w towarzystwie MSM i kolagenu zapewni Ci jeszcze lepsze efekty w krótszym czasie!
Skorzystaj z doświadczenia ekspertów tworzących suplementy dla prawdziwych Mistrzów! Ciesz się zdrowiem i pełną sprawnością fizyczną oraz możliwością ciągłego przekraczania kolejnych granic swojej wytrzymałości! Siarczan glukozaminy Muscle Care to Twój sposób na sukces i niezbędna ochrona stawów w idealnie dopasowanej do potrzeb sportowców dawce!

Zastosowanie

Siarczan glukozaminy Muscle Care zapewnia optymalną dawkę glukozaminy niezbędną do utrzymania zdrowych stawów. Właściwości preparatu pozwalają uniknąć dolegliwości ze strony przeciążonego wzmożonym wysiłkiem fizycznym układu ruchu oraz zapewniają szybką odbudowę zużytej chrząstki stawowej.

Skład

Active ingredient / Składnik aktywny

1 tablet / 1 tabletka

2 tablets / 2 tabletki

glucosamine / glukozamina

590 mg

1180 mg

Składniki: siarczan glukozaminy KCl (glukozamina), substancja wypełniająca – celuloza, skrobia ryżowa, substancje przeciwzbrylające – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu.

[EN]: glucosamine sulphate KCL (glucosamine), bulking agent – cellulose, rice starch, anticaking agents – magnesium salts of fatty acids, sillicon dioxide.

Sposób użycia: Spożywać do 2 tabletek dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji dziennej. UWAGI: Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych i zdrowych. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci oraz kobiet karmiących piersią i w ciąży.

Najlepiej spożyć przed i numer partii: patrz na opakowaniu.

Zawartość opakowania: 90 tabletek. Masa netto: 126 g.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, chronić przed światłem.

  • Ernek96

    Fajny i czysty Colagen, duza wydajność za niską cene

Dodaj opinię

Dodaj opinię »