MUSCLE CARE BCAA 2:1:1 180tabl

Cena 43,99 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćNiedostępny
Stany magazynowebrak towaru
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

Chcesz maksymalnie przyśpieszyć proces regeneracji powysiłkowej i zapobiec rozpadowi mięśni? Efekt ten zapewni Ci stosowanie BCAA 2:1:1 Muscle Care, czyli najwyższej jakości suplementu diety, który dostarczy do Twojego organizmu niezbędnych aminokwasów rozgałęzionych.

BCAA 2:1:1 to suplement diety w łatwej do stosowania formie tabletek, który dedykowany jest zawodowym sportowcom oraz amatorom aktywnego trybu życia. Preparat ten stanowi doskonałe uzupełnienie codziennej diety w aminokwasy egzogenne. BCCA zawiera kompleks aminokwasów rozgałęzionych (L-leucyna, L-izoleucyna i L-walina) w najkorzystniejszej proporcji 2:1:1. Aminokwasy BCAA stanowią ponad 70% białek ustrojowych oraz około 35% masy mięśniowej, z tego względu ich suplementacja stanowi podstawę harmonijnego rozwoju organizmu i w dużym stopniu warunkuje osiąganie postępów treningowych.

Preparat cechuje najwyższa jakość oraz wyjątkowo szerokie zastosowanie u osób zawodowo i amatorsko uprawiających sport, zwłaszcza dyscypliny siłowe. Aminokwasy rozgałęzione polecane są także, jako uzupełnienie żywienia medycznego u osób po chorobach i urazach prowadzących do czasowego unieruchomienia, zaniku mięśni oraz ogólnego osłabienia organizmu.
Stosowanie BCAA 2:1:1 wpływa nie tylko na efektywność i tempo procesów regeneracyjnych, ale również zapewnia najlepszą stymulację syntezy białkowej, która przebiega bezpośrednio we wewnętrzu mięśni. Ponadto aminokwasy rozgałęzione BCAA powodują lepsze przyrosty masy mięśniowej, dzięki czemu mogą być uzupełnieniem suplementacji w czasie treningu na masę.

Dlaczego warto stosować BCAA 2:1:1?

Aminokwasy egzogenne, do których zaliczany jest kompleks BCAA pełnią szereg ważnych funkcji i warunkują przebieg licznych procesów biologicznych. Ze względu na fakt, iż nasz organizm nie jest w stanie sam syntetyzować (wytwarzać) niezbędnych aminokwasów egzogennych, musimy stale dostarczać je wraz z dietą. Suplementacja BCAA ma więc na celu uzupełnienie szkodliwych dla zdrowia niedoborów L-leucyny, L-izoleucyny oraz L-waliny, które w przypadku sportowców skutkować mogą zahamowaniem postępów treningowych.

 

Stosując BCAA masz pewność, że wszelkie, wynikające ze stosowania nieodpowiedniej diety niedobory aminokwasów egzogennych zostaną w pełni uzupełnione. Preparat nie zawiera żadnych dodatków, a forma tabletki znacznie ułatwia jego codzienne stosowanie.

UWAGI: Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Suplement diety nie może być stosowany, jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt przeznaczony dla dorosłych i zdrowych osób. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci oraz kobiet karmiących piersią i w ciąży.

Wyprodukowano w Unii Europejskiej dla Muscle Care Sp. z o.o. ul. Sabały 55, 02-174 Warszawa.

Najlepiej spożyć przed końcem, numer partii: patrz na opakowaniu.

Zawartość opakowania: 180 tabletek (36 porcji).

Masa netto: 220 g

Przechowywanie: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu chronić przed światłem.

 

 

Dodaj opinię »