MUSCLE CARE ALA 90tabl

Promocja
Cena 10,50 PLN Cena poprzednia: 23,75 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćNiedostępny
Stany magazynowebrak towaru
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

MUSCLE CARE ALA 90tabl
ALA Muscle Care 
to najwyższej jakości suplement kwasu alfa liponowego, który za sprawą swoich unikalnych cech, jest antyoksydantem doskonałym dla osób intensywnie trenujących siłowo i nie tylko.

Kwas alfa liponowy jako antyoksydant rozpuszczalny zarówno w wodzie jak i tłuszczach jest niezwykle istotnym składnikiem metabolizowania energii w organizmie. Jego działanie przeciwutleniające, poza funkcją blokującą wolne rodniki, ułatwia usuwanie toksyn z organizmu, co może wyjątkowo zbawiennie wpłynąć na ogólny stan zdrowia.

KORZYŚCI SUPLEMENTACJI ALA:*

  • silne działanie antyoksydacyjne, walka z wolnymi rodnikami oraz zdolności regeneracyjne względem innych przeciwutleniaczy
  • pomoc w ograniczaniu, powstrzymywaniu, a nawet odbudowywaniu uszkodzeń oksydacyjnych w komórkach
  • wspomaganie regulacji poziomu cukru i cholesterolu we krwi
  • zwiększenie wydajności mózgu

Kwas alfa liponowy jest antyoksydantem, który jest bezpiecznym i bardzo skutecznym elementem diety. Suplement ALA Muscle Care zawiera aż 500 mg tego cennego składnika, co stanowi maksymalną dawkę, która doskonale sprawdzi się u osób intensywnie trenujących – szczególnie narażonych na uszkodzenia oksydacyjne.

Stosowanie suplementacji z kwasem alfa liponowym pozwala chronić nasz organizm nie tylko przed wolnymi rodnikami, ale również działa ochronnie na nasz materiał genetyczny, wspomaga nasze serce, ma działanie przeciwnowotworowe, poprawia wygląd skóry i pomaga spowolnić przedwczesne starzenie.*

* Efekty zależą od indywidualnych predyspozycji

ALA Muscle Care jest suplementem stworzonym z myślą o sportowcach zawodowych, jak i również o amatorach aktywnego trybu życia, którzy chcą cieszyć się maksymalnymi efektami treningowymi, a przy tym zależy im na solidnej ochronie antyoksydacyjnej.

Dodaj opinię »