MUSCLE CARE AGMA 138g.

MUSCLE CARE AGMA 138g.
MUSCLE CARE AGMA 138g.
Cena 99,99 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćW magazynie
Stany magazynowebrak towaru
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

AGMA jest profesjonalnym suplementem diety w proszku przeznaczonym dla sportowców o różnym stopniu doświadczenia. Agmatyna zawarta w produkcie Muscle Care to mała cząsteczka, którą organizm w naturalny sposób wytwarza z aminokwasu - argininy. Całkowite stężenie agmatyny w organizmie jest niskie, występuje ona głównie jako neuroprzekaźnik znajdujący się w neuronach.

- Poprawia wydajność sportową
- Sprzyja odchudzaniu
- Łagodzi ból
- Poprawia jakość snu – lepsza regeneracja
- Może przyspieszać przyrost masy mięśniowej przez zwiększenie produkcji testosteronu

Ten związek ma wpływ na prawidłową pracę wielu różnych narządów, takich jak nerki, serce, naczynia krwionośne oraz mózg. Jest to środek, który mogą stosować zarówno osoby, którym zależy na poprawie swojego stanu zdrowia - jako dodatek do leczenia farmakologicznego. Równie chętnie stosują go sportowcy - trenujący zarówno amatorsko jak i zawodowo, którzy są nastawieni na poprawę wydajności treningów i potęgowanie ich rezultatów.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »