MEX Thermo Shred 180kaps.

MEX Thermo Shred 180kaps.
MEX Thermo Shred 180kaps.
Cena 68,99 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćW magazynie
Stany magazynoweśrednio
Jednostka miary: szt

Opis towaru

MEX Thermo Shred został stworzony dla osób, których celem jest jak najszybsze spalenie nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz pozbycie się nagromadzonej wody podskórnej.

- Spalanie tkanki tłuszczowej
- Zachowanie masy mięśniowej
- Zwiększona energia
- Wysoka wydolność
- Skuteczne odchudzanie
- Obniżenie poziomu nawodnienia
- Termogeneza

Produkt przyspiesza przemianę materii, co prowadzi do zwiększonego spalania kalorii i produkcji ciepła - czyli termogenezy. Zwiększenie termogenezy jest niezwykle istotne podczas próby osiągnięcia, jak najniższego poziomu tłuszczu w organizmie. Działanie to dodatkowo jest wzmacniane przez usunięcie nadmiaru nagromadzonej wody. Thermo Shred spala tłuszcz oraz wydala z organizmu nadmiar zalegającej pod skórą wody z którą usuwane są także wszystkie toksyny.
Thermo Shred™ to naukowo opracowana formuła, której celem jest pomoc w szybkim spalaniu tłuszczu i pozbyciu sie wody podskurnej. Skład został opracowany przez grono specjalistów z zakresu odżywiania i suplementacji. Zawiera trzy mieszanki, z czego każda działa w inny sposób.

Pierwsza z nich Incinerate przyspiesza przemianę materii, nasila uwalnianie wolnych kwasów tłuszczowych z tkanki tłuszczowej, przestawia organizm na spalanie tłuszczu jako głównego źródła energii co w efekcie prowadzi do spalania tkanki tłuszcowej, obniżając jej poziom.
Druga mieszanka z kolei, usuwa nadmiar nagromadzonej wody zewnątrzkomórkowej, która gromadzi się pod skórą. Niestety, spalanie tłuszczu to nie wszystko jeśli mięśnie mają być bardziej widoczne, konieczne jest wydalenie z organizmu zalegającej wody podskórnej.
Trzecia mieszanka- Neuro-Tech , znacznie poprawia samopoczucie i koncentrację, dzięki czemu masz mniejszą ochotę na podjadanie i po prostu czujesz się lepiej.

Zawartość składników czynnych: w 1 kapsułce % RWS*
Kofeina bezwodna 67 mg -
Zielona herbata 83 mg -
Owoc pomarańczy gorzkiej 117 mg -
Pieprz czarny 3,33 mg -
Pieprz kajeński 17 mg -
L-fenyloalanina 3,33 mg -
Naringina 17 mg -
L-tyrozyna 67 mg -
Liść brzozy brodawkowatej 67 mg -
Korzeń imbiru 17 mg -
Yerba Mate 17 mg -
Jod 3,33 µg 2,22%
*%RWS - referencyjne wartości spożycia
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »