MEX M-TEST PRO 150tabl.

MEX M-TEST PRO 150tabl.
MEX M-TEST PRO 150tabl.
Cena 89,00 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćW magazynie
Stany magazynowejest mało
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

MEX M-TEST PRO to nowatorski i naturalny stymulator testosteronu opracowany w oparciu o przebadane naukowo i klinicznie składniki.
To podejście wielofunkcyjne w celu osiągnięcia nie tylko znacznego wzrostu poziomu testosteronu i hormonu wzrostu, ale również rzeczywistych i niezaprzeczalnych efektów w postaci przyrostu suchej masy mięśniowej i zabezpieczenia tkanki mięśniowej przed uszkodzeniem.

LH pobudza syntezę testosteronu w jądrach u mężczyzn i służy do monitorowania owulacji u kobiet – bierze udział w powstaniu ciałka żółtego, a także podtrzymuje jego funkcję wydzielniczą. Analiza stężenia LH w surowicy krwi to jeden z fundamentów badań nad niepłodnością, i to zarówno kobiet jak i mężczyzn. Należy jednak zwrócić uwagę na to, że poziom LH ma wpływ na szereg innych chorób, np. niedoczynność przysadki, gruczolak przysadki czy niedoczynność gonad.

FSH, podobnie jak LH, występuje także w surowicy u mężczyzn. U kobiet odpowiada za pobudzenie dojrzewania pęcherzyków jajnikowych do produkcji estrogenów i za przekształcanie angrogneów (hormonów męskich) w estrogeny (hormony żeńskie) poprzez aktywację enzymu aromatazy. U mężczyzn, poprzez stymulację wzrostu cewek nasiennych, wpływa na wzrost produkcji plemników oraz działanie testosteronu poprzez wpływ na sekrecję białka.

Poziom GH obniża się z wiekiem już po okresie dojrzewania, przez co zmniejsza się siła mięśni i wydolność, mięśnie i skóra wiotczeją, spada też sprawność seksualna. Preparaty zawierające hormon wzrostu zaliczane są do preparatów odmładzających, wiele z nich wymaga jednak ścisłej kontroli lekarskiej. Hormon wzrostu podawany w odpowiednim stężeniu z zewnątrz znalazł się na liście produktów dopingowych. Naturalny poziom GH wpływa na wzrost, syntezę białek, spalanie tłuszczów, rozpad glikogenu oraz gospodarkę wodno-mineralną. Zatem jego brak prowadzi do zwiększonej masy tłuszczowej i ryzyka powstania różnych chorób metabolicznych.

Zatem M-Test PRO zaprojektowano zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, przede wszystkim w celu wsparcia ogólnego zdrowia fizyczno-psychicznego, w tym kości, mięśni, skóry, oraz aktywności mózgu, która ma wpływ na pamięć, koncentrację, zdolności uczenia się, stres czy jakość snu. Dodatkowa duża dawka cynku wspiera układ immunologiczny, krążenia oraz pokarmowy. Właściwy poziom hormonów to większe szanse dla par na doczekanie się potomstwa czy osiągnięcie przyjemniejszych doznań seksualnych.

Informacja żywieniowa 3 tabletki %RWS (w 3tabl.)
Kwas D-asparginowy (DAA) 3000mg -
Standardyzowany ekstrakt z budyzganka zielonego- w tym saponiny 30mg
13,5mg (45%)
-
Ekstrakt z korzenia MACA 300mg -
Ekstrakt z nasion kozieradki pospolitej 20mg -
Cynk 10mg 300%
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »