MEX Lipo Shred 120tabl.

MEX Lipo Shred 120tabl.
MEX Lipo Shred 120tabl.
Cena 68,99 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćW magazynie
Stany magazynowedużo
Jednostka miary: szt

Opis towaru

Mex Lipo Shred nie jest kolejnym spalaczem tłuszczu o chwytliwej nazwie i dużą ilością substancji w śladowych ilościach – jego zaawansowana formuła powstawała we współpracy z najlepszymi specjalistami w branży syplementacyjnej.
Nie bez powodu jest on uważany za niezastąpiony produkt podczas odchudzania. Postaw na jakość i skuteczność i wybierz ten preparat!

Mex Lipo Shred pobudza uwalnianie kwasów tłuszczowych przechowywanych w tkance tłuszczowej, pomaga w transporcie wykorzystując je jako energię. Preparat jest niezwykle pobudzający jednak nie zawiera substancji, które powodowałyby nerwowości i rozdrażnienie, bólów głowy i bezsenności typowych dla produktów w oparciu o efedrynę i duże ilości kofeiny.

Nie powoduje efektu jojo i jest polecany przez wielu klientów.

Produkt ten może być podstawą w każdym programie utraty tłuszczu. Wiele osób obawia się stosować tego typu produkty – całkowicie niepotrzebnie, ponieważ są one w 100% legalne i nie mogą powodować żadnych skutków ubocznych! Preparat powstał z myślą o zawodowych sportowcach oraz amatorach pragnących stracić w krótkim czasie kilka zbędnych kilogramów masy ciała.

Wartość odżywcza 3tabl.
Acetylo l-karnityna 500 mg
Dwuwinian choliny 500 mg
Inozytol 500 mg
DL-metionina 500 mg
Zielona herbata 500 mg
Wapń (pirogronian wapnia) 250 mg
Jod (jodek potasu) 100 µg
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »