MEX Flexo 400g.

Promocja
MEX Flexo 400g.
MEX Flexo 400g.
Cena 40,60 PLN Cena poprzednia: 48,98 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćOd ręki
Stany magazynowedużo
Dostawa już od8,00 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

W skład preparatu wzmacniającego stawy MEX FLEXO wchodzą składniki o zaawansowanym działaniu, takie jak kolagen typu II, glukozamina, chondroityna, kwas hialuronowy oraz MSM, tworzące podstawę całego zestawu, do którego dołączono także kluczowe witaminy pobudzające działanie układu odpornościowego. To podstawowe składniki proteoglikanów, tworzących tkankę chrzęstną, oraz glikozaminoglikanów (GAG), nazywanych też „smarowidłem” lub „cementem”, które przyczyniają się do utrzymania stawów i skóry w lepszej kondycji. Badania wskazują również na ich właściwości zapobiegające osteoartrozie, czyli chorobie zwyrodnieniowej stawów.

Produkt ten zawiera także witaminę C, która uczestniczy w syntezie kolagenu i zapobiega zmęczeniu oraz występowaniu zmian na skórze, witaminę D, która przeciwdziała osteomalacji, czyli rozmiękaniu kości, i miedź, której niedobór może spowodować między innymi osteoporozę i reumatoidalne zapalenie stawów.

MEX FLEXO to nie tylko kwestia przewagi nad konkurencją w wynikach sportowych czy lepszej regeneracji. To rozważna, długoterminowa inwestycja, w której najwyższą stawką jest zdrowie i życie, ponieważ stawy i szkielet to fundament całego ciała, które jest naszym domem. Jeśli fundament się podda, cała konstrukcja runie

Całoroczna suplementacja preparatami korzystnie wpływającymi na stawy to podstawa żywienia nie tylko sportowców i osób aktywnych fizycznie. Tego typu suplementy powinny stać się nieodłączną częścią codziennej diety każdego z nas. Produkty te nie są w stanie wyleczyć żadnych kontuzji, ale, do pewnego stopnia, mogą im zapobiec.

Wartość odżywcza w 1 porcji (20 g) % RWS*
Hydrolizat kolagenu typu II 10 000 mg -
Siarczan glukozaminy 500 mg -
- w tym glukozamina 200 mg -
L-prolina (w formie wolnej) 500 mg -
Siarczan chondroityny 250 mg -
- w tym chondroityna 175 mg -
MSM 250 mg -
Kwas hialuronowy 20 mg -
Witamina C 60 mg 75%
Witamina D 10 µg 200%
Miedź 0,5 mg 50%
Sód 50 mg> -
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »