MEX Flexo 400g.

MEX Flexo 400g.
MEX Flexo 400g.
Cena 59,00 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćW magazynie
Stany magazynowedużo
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

W skład preparatu wzmacniającego stawy MEX FLEXO wchodzą składniki o zaawansowanym działaniu, takie jak kolagen typu II, glukozamina, chondroityna, kwas hialuronowy oraz MSM, tworzące podstawę całego zestawu, do którego dołączono także kluczowe witaminy pobudzające działanie układu odpornościowego. To podstawowe składniki proteoglikanów, tworzących tkankę chrzęstną, oraz glikozaminoglikanów (GAG), nazywanych też „smarowidłem” lub „cementem”, które przyczyniają się do utrzymania stawów i skóry w lepszej kondycji. Badania wskazują również na ich właściwości zapobiegające osteoartrozie, czyli chorobie zwyrodnieniowej stawów.

- Zdrowsza skóra i tkanka chrzęstna
- Peptydy kolagenowe – klucz do zdrowych stawów
- Glukozamina i chondroityna – działanie przeciwbólowe
- MSM i kwas hialuronowy – lepsze smarowanie stawów
- Siła, giętkość, mobilność i regeneracja stawów
- Smaczne wielosmakowe napoje Bez soi, glutenu, cukru i GMO

MEX FLEXO zawiera także witaminę C, która uczestniczy w syntezie kolagenu i zapobiega zmęczeniu oraz występowaniu zmian na skórze, witaminę D, która przeciwdziała osteomalacji, czyli rozmiękaniu kości, i miedź, której niedobór może spowodować między innymi osteoporozę i reumatoidalne zapalenie stawów. Flexo to nie tylko kwestia przewagi nad konkurencją w wynikach sportowych czy lepszej regeneracji. To rozważna, długoterminowa inwestycja, w której najwyższą stawką jest zdrowie i życie.

Wartość odżywcza w 1 porcji (20 g) % RWS*
Hydrolizat kolagenu typu II 10 000 mg -
Siarczan glukozaminy
- w tym glukozamina
500 mg
200 mg
-
200 mg
L-prolina (w formie wolnej) 500 mg -
Siarczan chondroityny
- w tym chondroityna
250 mg
175 mg
-
-
MSM 250 mg -
Kwas hialuronowy 20 mg -
Witamina C 60 mg 75%
Witamina D 10 µg 200%
Miedź 0,5 mg 50%
Sód 50 mg> -
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »