MEX Casein Blast 454g.

MEX Casein Blast 454g.
MEX Casein Blast 454g.
Cena 49,00 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćW magazynie
Stany magazynowebrak towaru
Dostawa już od11,99 PLN
wybierz:
Jednostka miary: szt

Opis towaru

MEX CASEIN BLAST to doskonałe źródło białka dostarczanego pomiędzy posiłkami, szczególnie jeśli przerwa między nimi jest długa, które jest idealną alternatywą dla kuszących, niezdrowych przekąsek.
Optymalna, przebadana naukowo mieszanka kazeiny micelarnej z kazeinianem wapnia w proporcji 60:40. Kazeina micelarna jest czystszym i wolniejszym, choć nierozpuszczalnym, rodzajem białka. Obrabiana jest na zimno, aby zmniejszyć zawartość laktozy, a następnie, w celu zapobieżenia niestrawnościom, mieszana z kazeinianem wapnia, który jest białkiem szybszym.

- Powolne uwalnianie aminokwasów
​- Doskonałe źródło białka na noc
- Przyrost suchej masy mięśniowej
​- Redukcja tłuszczu i regeneracja mięśni
​- Poczucie sytości i przyrost energii
​- Niska zawartość tłuszczu, węglowodanów i cukru
- Doskonały smak i kremowa konsystencja

​ Spożywając dwie kopiate miarki przed snem, niektórzy zawodowi sportowcy potrafią dostarczyć organizmowi 18 g białka pochodzącego z kazeinianu wapnia w ciągu pierwszych dwóch godzin i 27 g białka w ciągu następnych sześciu godzin, co daje ok 9 g białka na każde dwie godziny. W ten sposób organizm odżywiany jest w sposób ciągły, metabolizm zostaje przyspieszony, co zapobiega utracie suchej masy mięśniowej, a same mięśnie podlegają procesowi regeneracji.

Zważywszy wszystkie za i przeciw, ośmielamy się twierdzić, że nasza optymalna mieszanka jest w stanie przebić wiele odżywek produkowanych na bazie białek serwatkowych, jak również odżywki na bazie kazeiny micelarnej lub kazeinianu wapnia sprzedawane jako produkty niezależne lub mieszane w nieodpowiednich proporcjach. Jedno jest pewne – poza MEX CASEIN BLAST na rynku nie ma ani jednego produktu, który byłby skuteczniejszy jako odżywka białkowa na noc. Spróbuj sam!

Wartość odżywcza w 1 porcji (30 g) % RWS*
Wartość energetyczna 488 kJ/115 kcal 6%
Tłuszcz
- w tym kawsy tł. nasycone
0,5 g
0,5 g
0,69%
2,4%
Węglowodany
- w tym cukry
4 g
0,5g
1,5%
0,6%
Błonnik 2,5g -
Białko 22,5g 45%
Sól 0,6g 10%
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »