LiteFOOD Cooking oil - olej rzepakowy 407g.

LiteFOOD Cooking oil - olej rzepakowy 407g.
LiteFOOD Cooking oil - olej rzepakowy 407g.
Cena 29,99 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćW magazynie
Stany magazynowebrak towaru
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

LiteFOOD Cooking Oil to innowacyjny produkt w Twojej kuchni, który, za sprawą swojej formy zachowuje wszystkie zalety klasycznego oleju rzepakowego, eliminując jednocześnie jego wady. Dzięki zastosowaniu postaci aerozolu pozwala na smażenie, grillowanie oraz pieczenie dań, które do tej pory wiązały się z nadmiarem kalorii i niezdrową ilością tłuszczu.

CZY WIESZ, ŻE…

- Jedno psiknięcie oleju LiteFOOD Cooking Oil zawiera w sobie nie więcej niż jedną kalorię?
- Dzięki używaniu naszego oleju czyszczenie naczyń jest szybsze i wygodniejsze?
- Nasz produkt nie tylko wspomaga Cię w procesie odchudzania ale jest także ekonomiczny?
- LiteFOOD Cooking Oil nadaje się nie tylko do smażenia ale także do grillowania, pieczenia oraz sałatek?

Restrykcyjna dieta?
Od dziś to nie problem! Najważniejszą zaletą LiteFOOD Cooking Oil jest kaloryczność, stojąca na zerowym poziomie. Za jego sprawą będziesz w stanie przygotować swoje ulubione dania, nawet jeśli tradycyjny sposób ich przyrządzenia wykluczał je z Twojego jadłospisu. Tak niewielka ilości kalorii jaką gwarantuje Cooking Oil jest niemożliwa do osiągnięciu podczas używania klasycznego olej lub masła.

Kłopotliwe czyszczenie po smażeniu?
Oto kolejny problem, z którego rozwiązaniem śpieszy LiteFOOD Cooking Oil. Dzięki swojej formule sprawia, iż przygotowywane danie nie przywierają do patelni czy garnka. Czyszczenie naczyń po gotowaniu nigdy nie było tak proste i szybkie. Połóż kres czasochłonnemu drapaniu i niszczeniu teflonowych powierzchni. Nie martw się również o zapach, Cooking Oil jest bezwonny.

Wydajność i prostota!
Te dwa słowa doskonale opisują LiteFOOD Cooking Oil! Aplikacja oleju jest niezwykle prosta i szybka, a tym samym, rozpylając go bezpośrednio na naczynie ogranicza do minimum niebezpieczeństwo ubrudzenia wszystkiego wokół. Dodatkowo, stanowi definicję maksymalnej wydajności. Jedno psiknięcie to zaledwie 0.25g, pozwalające pokryć równomiernie sporą powierzchnię.

55 g
Wartość odżywcza 0,25g (jedno psiknięcie) 100g
Wartość energetyczna 1 kcal /5 kJ 483 kcal/ 2022kJ
Tłuszcze 0,14 g
- w tym nasycone 0,1 g 4,13 g
- w tym izometry kwasów tłuszczowych 0 g 0 g
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »