Iron Horse Showtime 3.0 10g saszetka

Cena 3,99 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćNiedostępny
Stany magazynowebrak towaru
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

Show Time 3.0 jest suplementem przedtreningowym przeznaczonym dla sportwoców uprawiających sporty siłowo-wytrzymałościowe oraz typowo siłowe. Zastosowany przed treningiem

Show Time 3.0 powinien przyczynić się do zwiększenia motywacji jak też do poprawy wyników sportowych uzyskanych na treningu przed którymi został zastosowany.


Dlaczego UPDATE? A jak nazwałbyś produkt oparty na sprawdzonej przez tysiące ludzi formule, która została zmodyfikowana i ulepszona w taki sposób, aby działał lepiej dając więcej satysfakcji?
Show Time UPTADE jest preparatem stosowanym przed treningiem. Przeznaczony jest dla wszystkich sportowców sportów siłowych i wytrzymałościowych, którzy pragną wyraźnej poprawy swoich wyników sportowych. Niesamowite pobudzenie, jeszcze lepsza koncentracja, bez przysłowiowego „doła” po treningu, który trwa 30% dłużej i jest w 100% bardziej intensywny niż dotychczas. Słowa charakteryzujące pierwszą wersję wspaniale pasują do nowego Show Time’a. Sięgając po ten produkt kontynuujesz to, co zaczęliśmy wracając na ścieżkę prowadzącą do pokonania Twoich naturalnych słabości. Zdecydowany hit, który jest obecnie numerem jeden jeśli chodzi o odżywki przedtreningowe. 

Skład produktu:

Wartość odżywcza:

w porcji (5g)

Beta-alanina

1600mg

Alfa-ketoglutaran argininy

800mg

Monohydrat kreatyny

800mg

Tauryna

600mg

Tyrozyna

250mg

Ekstrakt z Dendrobium

200mg

Kofeina

100mg

Ekstrakt z czarnej herbaty Pu-Erh

100mg

Magnez

65mg

Witamina B1

5mg

Witamina B3

30mg

Witamina B6

5mg

Witamina B12

10ug

 

Jedną porcję produktu 5g rozpuścić w szklance wody, spożyć na 20 minut przed treningiem.

 

 

Dodaj opinię »