Iron Horse Burn Shape Extreme 90 kaps + PILL BOX+ wysyłka Gratis!

Cena 88,99 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćNiedostępny
Stany magazynowebrak towaru
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

BURN SHAPE EXTREME

 

-Preparat wspomagający szybkie spalanie nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej.
-Stosowany regularne w trakcie dnia wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej na potrzeby energetyczne pracy.
-Stosowany przed treningiem wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej na potrzeby energetyczne treningu

 

 

BURN & SHAPE - ROZPAL PŁOMIEŃ NIEPRZERWANEJ MOTYWACJI

Jeśli podejmujesz się tak ciężkiego zadania jak całkowita redukcja tkanki tłuszczowej to największą przeszkodą, z jaką przyjdzie ci się zmierzyć jesteś ty sam.
Upór i motywacja stają się wtedy niezbędne, to cechy, które odróżniają zwycięzców od przegranych, to sposób na sukces w każdej dziedzinie życia.

Mental Energy Complex - to zespół substancji odpowiadających za wzrost energii mentalnej. Acetyl L-Karnityna, Acetyl L-Tyrozyna, Fosfatydylocholina, Kofeina, ekstrakt z Żeń Szenia, oraz odpowiednio dobrana forma chemiczna Tiaminy zdecydowanie wpływają na poprawę koncentracji, przewodnictwa nerwowego w mózgu, jak też wydzielania serotoniny i dopaminy, hormonów dających satysfakcje z aktywności życiowej, oraz zapewniających pozytywny nastrój nawet podczas trwania uciążliwych diet odchudzających. Dzięki synergii działania tych składników zużyjesz więcej energii nie tylko podczas treningu, ale podczas wykonywania codziennych zadań. Pozytywna energia pozwoli szybciej uporać się ze wszystkimi zdaniami. Ale to nie wszystko co oferuje Burn & Shape, ponieważ działa on dwubiegunowo prócz stymulacji energii mentalnej aktywnie wpływa na wzrost tremo genezy i energetycznego rozpadu tkanki tłuszczowej.

Thermo Burn Complex - to mieszanka zawierająca w swoim składzie; ekstrakt z zielonej herbaty, ketony malinowe, ekstrakt z pieprzu kajeńskiego, pirydoksynę, niacynę, oraz bioperynę. Wszystkie te substancje wykazują niesamowity wpływ na wzrost spoczynkowego, jak i treningowego zapotrzebowania twojego organizmu na energię. Ten energetyczny kompleks został wzbogacony witaminami, które gwarantują poprawne zachodzenie wszystkich przemian metabolicznych.

Dwubiegunowe charakter działania Burn & Shape gwarantuje spalanie tkanki tłuszczowej zarówno podczas sesji treningowych jak i w dni wolne od treningu, likwiduje apetyt na węglowodany znacznie przyśpieszając metabolizm.

 

Skład produktu:

Porcja

3 kap

Ilość porcji w opakowaniu

30

Opakowanie

90 kap

Zawartość jednej porcji

zaw:

Składniki zapewniające wzrost energii mentalnej

Acetyl L-karnityna

300mg

Acetyl L-tyrozyna

300mg

Fosfatydylocholina

300mg

Kofeina

100mg

Żeń szeń

50mg

Tiamina

5mg

Składniki wpływające na wzrost termogenezy oraz lipolizy komórek tłuszczowych.

Zielona herbata

300mg

Ketony malinowe

100mg

Pieprz kajeński

100mg

Pirydoksyna

5mg

Niacyna

20mg

Bioperine

10mg

Skład : acetyl L-karnityna, acetyl L-Tyrozyna, Fosfatydylocholina, zielona herbata (ekstrakt), kofeina, żeń szeń (ekstrakt), ketony malinowe (ekstrakt ), pieprz kajeński (ekstrakt), tiamina, pirydoksyna, niacyna, bioperine, substancje przeciwzbrylające i wypełniające : stearynian magnezu.

 

Dawkowanie:

3 kaps dziennie – regularnie w ciągu dnia po 1 kaps na 30 minut przed posiłkami głównymi lub 3 kaps. na 30 minut przed treningiem z dala od posiłku, popić szklanką wody.

 

Dodaj opinię »