FORMOTIVA Testo Booster 60tabl.

Promocja
FORMOTIVA Testo Booster 60tabl.
FORMOTIVA Testo Booster 60tabl.
Cena 28,35 PLN Cena poprzednia: 31,50 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćZapowiedź
Stany magazynowedużo
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

TESTO BOOSTER to złożony produkt, w którym zawarte wyciągi roślinne przyczyniają się do zwiększenia libido (wyciąg z szafranu), pomagają w zachowaniu naturalnej aktywności seksualnej (wyciąg z korzenia żeń-szenia). Ponadto wspierają fizyczną wydajność organizmu (wyciąg z korzenia maca), a także pomagają utrzymać odpowiednie napięcie mięśni (wyciąg z buzdyganka naziemnego).
Dodatkowo zawarty w produkcie wyciąg z nasion kozieradki wspomaga prawidłowy metabolizm lipidów, zaś cynk pomaga w prawidłowej syntezie białka oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu testosteronu we krwi.

- Produkt dedykowany intensywnie ćwiczącym mężczyznom
- Wspomaganie utrzymania prawidłowego testosterowu we krwi
- Wsparcie fizycznej wydajności organizmu

TESTO BOOSTER to suplement diety przeznaczony dla aktywnych mężczyzn w każdym wieku, którzy chcą poprawić swoją sprawność seksualną. Polecany jest w szczególności intensywnie trenującym sportowcom, którym zależy na utrzymaniu prawidłowego poziomu testosteronu we krwi.

Wartość odżywcza 2 tabletki
Wyciąg z owoców buzdyganka naziemnego 800 mg
Wyciąg z nasion kozieradki 400 mg
Wyciąg z korzenia Maca 200 mg
Wyciąg z korzenia żeń-szenia 71,42 mg
Wyciąg z szafranu 20 mg
Cynk 15 mg (100%)
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »