FORMOTIVA Pure Creatine 120kaps

Promocja
Cena 23,49 PLN Cena poprzednia: 26,09 PLN
Opinie: 1 Dodaj opinię »
DostępnośćNiedostępny
Stany magazynowebrak towaru
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

FORMOTIVA Pure Creatine 120kaps
Kreatyna jest stałym składnikiem tkanki mięśniowej, pełniącym istotną funkcję w przemianach biochemicznych, powodujących skurcz włókien mięśniowych. Ze względu na udokumentowany wpływ na wydolność organizmu, suplementy z kreatyną są chętnie stosowane zarówno przez sportowców zawodowych, jak i amatorskich.

Jej korzystny wpływ odczujemy szczególnie w przypadku krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych np. w sportach siłowych, sylwetkowych, treningu funkcjonalnym czy lekkiej atletyce. Udowodniono, że spożycie już 3 g kreatyny dziennie powoduje wzrost wydolności fizycznej, co jest szczególnie istotne u osób dążących do dużych przyrostów beztłuszczowej masy mięśniowej oraz siły.

Najprostszą, a zarazem najpopularniejszą formą kreatyny jest jednowodzian (monohydrat), będący obiektem niezliczonych publikacji naukowych, podkreślających bezpieczeństwo i skuteczność suplementacji.

FORMOTIVA PURE CREATINE CAPSULES
Pure Creatine Powder to suplement diety zawierający krystalicznie czystą formę kreatyny - monohydrat, która charakteryzuje się bardzo wysoką tolerancją przez organizm. Pure Creatine Powder to idealny produkt dla osób wykonujących ćwiczenia fizyczne o dużej intensywności.

Kreatyna jest stałym składnikiem tkanki mięśniowej, pełniącym istotną funkcję w przemianach chemicznych powodujących skurcz włókien mięśniowych. Dodatkowo kreatyna przyczynia się do zwiększenia wydolności fizycznej podczas następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeniach fizycznych. Korzystne działanie występuje w przypadku stosowanie
3 g kreatyny dziennie.

Pure Creatine Capsules dostarcza 1000 mg czystego monohydratu kreatyny w każdej kapsułce. To wygodny w stosowaniu suplement kreatynowy, polecany w szczególności dla sportowców sylwetkowych, siłowych i wytrzymałościowych.

 

Sposób użycia:
5 kapsułek raz dziennie rano na czczo, przed lub po treningu. Proszek rozpuścić w 100-200 ml wody z dodatkiem dekstrozy lub w soku.

Skład

Wielkość porcji: 5 kaps.
                        

Ilość porcji w opakowaniu: 24

Wielkość opakowania: 120 kaps.

Skład w porcji

5 kaps.

Wartość energetyczna

21 kcal

Tłuszcz

0,1 g

w tym kwasy tłuszczowe nasycone

0,02 g

Węglowodany

4,3 g

w tym cukry

<0,01 g

Białko

0,7 g

Sól

0,006 g

Monohydrat kreatyny

5 g

w tym kreatyna

4,4 g

 

  • jarek

    Dobra cena , łatwe do połknieci i czuć efekt

Dodaj opinię

Dodaj opinię »