FORMOTIVA Muscle Mass 3000g

Cena 103,50 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćNiedostępny
Stany magazynowebrak towaru
Jednostka miary: szt

Opis towaru

FORMOTIVA Muscle Mass 3000g
Dążenie do trwałego przyrostu masy mięśniowej, powinno opierać się nie tylko na intensywnych ćwiczeniach, ale również na odpowiednio zbilansowanej diecie, zakładającej nadwyżkę kaloryczną. Znaczenia w tym przypadku nie ma jednak tylko ilość spożytego pokarmu, ale również jego rodzaj oraz jakość. Nasze posiłki powinny być bogate w węglowodany, by dostarczać niezbędnej energii, ale także w stanowiące podstawowy budulec białko, które przyczynia sie do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej.

Wsparciem dla naszej diety mogą być kompletne pod względem składu odżywki węglowodanowo-białkowe typu gainer. Są one wysokoenergetyczne, dzięki czemu pomagają utrzymać dodatni bilans kaloryczny, a jednocześnie dostarczają protein do budowy mięśni. Charakteryzują się większą gęstością energetyczną i mniejszą objętością niż standardowe posiłki, a przy tym dużo łatwiej je przygotować i spożyć.

Wysokoenergetyczne gainery powinny zawierać nie tylko kompleks doskonale przyswajalnych węglowodanów, ale także pełnowartościowe komponenty proteinowe, których udział nie powinien być niższy niż 20% np. koncentrat białka serwatkowego. Takie produkty, dzięki obecności białka przyczyniają się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej oraz, dzięki obecności węglowodanów, do przywrócenia prawidłowego funkcjonowania mięśni po bardzo wytężonym lub długotrwałym wysiłku fizycznym.

FORMOTIVA MUSCLE MASS MAKER
Muscle Mass Maker to wysokoenergetyczna odżywka węglowodanowo-białkowa (80%:20%) przeznaczona dla osób dążących do szybkiego i trwałego przyrostu masy mięśniowej. Muscle Mass Maker zawiera kompleks doskonale przyswajalnych węglowodanów o zróżnicowanym indeksie glikemicznym, które przyczyniają się do przywrócenia prawidłowego funkcjonowania mięśni po bardzo wytężonym lub długotrwałym wysiłku fizycznym, prowadzącym do zmęczenia mięśni i wyczerpania zapasów glikogenu w mięśniach szkieletowych.

Obecny w produkcie znakomicie przyswajalny koncentrat białka serwatkowego przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej. Co więcej, jest doskonałym źródłem BCAA oraz kwasu glutaminowego. Ponadto Muscel Mass Maker został wzbogacony o witaminę B
6, która przyczynia się zachowania prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu oraz do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Sposób użycia:
1 porcja (100 g) 1-3 razy dziennie. 

Skład

Wielkość porcji: 100 g
                        

Ilość porcji w opakowaniu: 15

Wielkość opakowania: 1500 g

Skład w porcji

100 g

Wartość energetyczna

366 kcal

Tłuszcz

<0,1 g

w tym kwasy tłuszczowe nasycone

<0,1 g

Węglowodany

72,3 g

w tym cukry

<31,2 g

Białko

18,2 g

Sól

0,15 g

Witamina B6

0,93 mg

Maltodekstryna

51,9 g

Dekstroza

21 g

Koncentrat białka serwatkowego, co dostarcza

23,75 g

Kwasu glutaminowego

3,61 g

BCAA, w tym:

4,63 g

L-leucyna

2,22 g

L-izoleucyna

1,19 g

L-walina

1,21 g

 

 

Dodaj opinię »