FORMOTIVA BCAA Shot 60ml.

Promocja
FORMOTIVA BCAA Shot 60ml.
FORMOTIVA BCAA Shot 60ml.
Cena 4,99 PLN Cena poprzednia: 5,49 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćW magazynie
Stany magazynowebrak towaru
Dostawa już od11,99 PLN
wybierz:
Jednostka miary: szt

Opis towaru

Zaawansowane połączenie BCAA 2:1:1 oraz solidnej dawki l-argininy! Wszystko to w płynnej formie shotu, który w dodatku nie wymaga wcześniejszego przygotowywania. Sięgnij po niego zawsze, kiedy masz mało czasu przed treningiem. Każda porcja to solidna dawka aminokwasów rozgałęzionych, których wpływ na zahamowanie katabolizmu jest powszechnie znany. Sprawdzony produkt najwyższej jakości!

- Wysokiej jakości aminokwasy BCAA w formie płynnej
- Postać shotu zapewnia komfort, oraz higienę suplementacji
- Chroni tkankę mięsniową przed katabolizmem
- Wspiera szybką regenerację powysiłkową
- Sprzyja rozwolowi suchej masy mięśniowej

Formotiva BCAA Shot - niezwykle wygodna forma "shotu", dzięki której zarówno komfort, jak i higiena suplementacji stoją na najwyższym możliwym poziomie. Nie wymaga wcześniejszego przygotowania - przed spożyciem wystarczy lekko wstrząsnąć. Dodatkowo płynna forma sprzyja poprawie przyswajalności. Każda porcja to solidna dawka aminokwasów rozgałęzionych (BCAA), których antykataboliczne właściwości są powszechnie znane i doceniane. Poleca się je zwykle w okresie odchudzania, jednak ze względu na pozytywny wpływ na aktywację szlaku mTOR oraz utrzymanie dodatniego bilansu azotowego charakteryzują się także pro anabolicznym działaniem.

Znakomity wybór dla osób poszukujących najwyższej jakości i sprawdzonego składu. Zawiera dodatek w postaci l-argininy, której zadaniem jest poprawa pompy treningowej oraz usprawnienie regeneracji powysiłkowej. Polecamy!

Wartość odżywcza 60 ml (1 porcja)
L- leucyna 1500 mg
L-walina 750 mg
L-izoleucyna 750 mg
L-arginina 540 mg
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »