FN-X CR-3-max 400g.

FN-X CR-3-max 400g.
FN-X CR-3-max 400g.
Cena 89,00 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćW magazynie
Stany magazynowedużo
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

FN-X Nutiriton CR-3-max to zaawansowany suplement stanowiący unikatowe połączenie różnorodnych form kreatyny w precyzyjnie dobranych dawkach.
W każdej 6 g porcji produktu znajduje się aż 5 g trzech skoncentrowanych form kreatyny w proporcjach 50:30:20. Tworząc ten produkt połączono optymalne dawki jabłczanu kreatyny – Tri-Creatine Malate, chlorowodorku kreatyny – Creatine HCl wraz z najczystszą kreatyną bezwodną – CreaZ® Creatine Anhydrous. Dzięki temu uzyskano wyjątkowy stack kreatynowy, który świetnie się rozpuszcza oraz bardzo szybko się wchłania, a zawarte w nim formy kreatyny są bardziej odporne na kwaśne środowisko górnego odcinka przewodu pokarmowego.

CR-3-max to suplement całkowicie wolny od mało skutecznego, wiążącego w mięśniach duże ilości wody monohydratu kreatyny. Jest to suplement o starannie zaprojektowanym składzie, zawierający wyselekcjonowane formy kreatyny, która przyczynia się do zwiększenia wydolności fizycznej w czasie ćwiczeń, opartych na krótkich, ale bardzo intensywnych powtórzeniach np. w treningu siłowym.

Produkt zawiera najbardziej skoncentrowaną, wolną od zanieczyszczeń, mikronizowaną kreatynę bezwodną – CreaZ®. Zawiera ona 100% wolnej i gotowej do działania substancji, która bardzo szybko może zostać wykorzystana przez mięśnie do regeneracji zasobów głównego paliwa komórkowego – adenozyno trójfosforanu (ATP). Filarem CR3 jest świetnie rozpuszczalny jabłczan kreatyny. Ta koniugowana forma chemiczna łączy w jednej cząsteczce kreatynę (75%) oraz jabłczan (25%) – metabolit komórkowy o dodatkowym ładunku energetycznym. Doskonałym dopełnieniem produktu jest chlorowodorek kreatyny, zawierający ponad 78% czystej kreatyny. Ta bardzo efektywna forma chemiczna jest blisko 60-krotnie lepiej rozpuszczalna w wodzie niż zwykły monohydrat kreatyny.

Wartość odżywcza 6g
3-creatine matrix 5000,00 mg
Jabłczan Trikreatyny 2500,00 mg
Chlorowodorek Kreatyny 1500,00 mg
CreaZ® – Kreatyna Bezwodna 1000,00 mg
- w tym kreatyna łącznie 4030,00 mg
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »