DORIAN YATES TestX 270g

Cena 125,00 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćNiedostępny
Stany magazynowebrak towaru
Jednostka miary: szt

Opis towaru

TESTX to suplement stworzony do kompleksowego wspierania męskiej równowagi hormonalnej, dostarczania codziennej dawki energii, wytrzymałości i siły, budowy suchej masy mięśniowej, kontroli wagi i wspierania zdrowia seksualnego.


Potężne w działaniu składniki TESTX:

Kwas D-asparaginowy
to aminokwas wykazujący zdolność do wspierania właściwego poziomu testosteronu w organizmie. DAA wspiera produkcję hormonów takich jak: hormon lutenizujacy,hormon folikulotropowy i hormon wzrostu. Równowaga tych kluczowych hormonów sprzyja budowie suchej masy mięśniowej, redukcji tkanki tłuszczowej, budowie siły i wytrzymałości.


Tribulus alatus  to roślina występująca na Bliskim Wschodzie. Sprzyja zdrowej aktywności glikokortykosteroidów i równoważy poziom kortyzolu. Ostatnie badania kliniczne doprowadziły do odkrycia związku tej rośliny z wyższym poziomem testosteronu, co z kolei może prowadzić do budowania większej masy mięśniowej, mniejszego zasobu tkanki tłuszczowej, zwiększonej motywacji, lepszych wyników sportowych.


Betaina to aminokwas chroniący organizm przed produkcją szkodliwej homocysteiny, powiązanej ze zwiększeniem ryzyka chorób serca. W dodatku badania wykazały związek z poprawą siły i regeneracji, prawdopodobnie poprzez wspierania optymalnego poziomu nawodnienia.


Diindolylmetan (DIM) to związek fitochemiczny występujący naturalnie w niektórych warzywach, np. w brokułach, kapuście, kalafiorze. DIM zdaje się wspierać zdrowy metabolizm estrogenów, poprzez usuwanie „złych” xeno-estrogenów z organizmu. Po usunięciu „złego” estrogenu, wspiera prawidłowy poziom testosteronu.


Ashwagandha to gęsty, osiągający wysokość 170cm krzew o żółtych kwiatach i czerwonych owocach (przypominający pomidora i należący zresztą do tej samej rodziny). Głównymi aktywnymi składnikami tej rośliny są alkaloidy i laktony steroidowe, wspierające zdrową równowagę hormonalna, prowadzącą do wyższego poziomu motywacji, energii, ogólnego samopoczucia, lepszych wyników sportowych i regeneracji.


TESTX – wspomagająca formuła dla mężczyzn:

  • naturalnie podnosi i wspiera zdrowy poziom testosteronu,
  • sprzyja budowie suchej masy mięśniowej,
  • poprawia siłę i wytrzymałość,
  • wspiera witalność i zdrowie seksualne,
  • podnosi ogólny poziom energi i poprawia możliwości regeneracji po treningowej.

Do rzeczy: TESTX to potężny naturalny t-booster i mocny dodatek do Twojego codziennego zestawu suplementów. Synergistyczna mieszanka TESTX da ci mocnego kopa, którego będziesz potrzebował, żeby przetrwać ciężki trening. Jednocześnie TESTX poprawi jakość Twojego życia seksualnego. Kto nie potrzebował by obu tych rzeczy? Wychodząc naprzeciw tym potrzebom DY Nutrtion stworzył ten naturalny t-booster nowej generacji.

Dawkowanie:

Rozpuścić 2 miarki (9g) z 240-300ml wody i pić 1x dziennie.


Składniki:
Test X Raspberry Lemonade

porcja: 2miarki (9g)

ilość porcji w opakowaniu: 30

w porcji:

% dziennego zapotrzebowania

mieszanka zastrzeżona TESTX 6.4g                                                *

Kwas D-asparaginowy, betaina bezwodna,

Ashwagandha (Withania somnifera-korzeń, KSM-66),

winian L-karnityny, Tribulus alatus (cześć nadziemne i owoc),

Diindolylmetan (DIM), Damiana (Turnera diffusa - liść),

Anacyclus pyrethrum – korzeń, Polygonum cuspidatum -korzeń,

(50% trans-Resweratrol)

*dzienne zapotrzebowanie nie zostało ustalone

dodatkowe składniki: naturalne i sztuczne dodatki smakowe, kwas jabłkowy, kwas cytrynowy,

dwutlenek krzemu, sukraloza, sproszkowany burak – dla koloru.


Dorian Yates ostrzega:

Produkt jest przeznaczony wyłącznie dla zdrowych osób dorosłych (powyżej 18 roku życia).

Przed użyciem skonsultuj się z lekarzem, jeśli używasz leków, bądź innych substancji, lub jeśli cierpisz na jedną z wymienionych (ale nie tylko) przypadłości: za niskie, lub za wysokie ciśnienie krwi, arytmia serca, wylew, choroby: serca, wątroby, nerek, tarczycy, zaburzenia napadowe, choroby psychiczne, cukrzyca, trudności z oddawaniem moczu związane z przerostem prostaty i stosowaniem inhibitorów MAO, czy innych leków. Nie stosować w trakcie ciąży. Przerwać stosowanie na 2 tygodnie przed operacją. Nie łączyć z alkoholem. Zaprzestać stosowania i skonsultować się z lekarzem w przypadku wystąpienia niepożądanych objawów. Nie przekraczać sugerowanej dawki. Nie stosować jeśli plomba jest przerwana.

Dodaj opinię »