DNA Shaker Supps 500ml +150ml.

DNA Shaker Supps 500ml +150ml.
DNA Shaker Supps 500ml +150ml.
Cena 19,99 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćW magazynie
Stany magazynowebrak towaru
Dostawa już od11,99 PLN
kolor
Jednostka miary: szt

Opis towaru

Shaker DNA Supps powinien stanowić wyposażenie każdej torby treningowej u osób aktywnych fizycznie. Shaker wyróżnia ładna kolorystyka i funkcjonalność. Zamieszczony w nim specjalny, wkręcany od dołu pojemnik pozwala zabrać odmierzoną porcję naszej ulubionej odżywki i przygotować pyszny, białkowy koktajl w każdym momencie.
Marka D.N.A. Your Supps przedstawia niezwykle funkcjonalny i zarazem stylowy shaker, w którym bez problemu przygotujesz swojego ulubionego białkowego szejka.

- Jest wykonany z wysokiej jakości, trwałego materiału
- Posiada niewielki pojemnik, w którym bez problemu umieścić można suplementy diety w formie proszku, jak i kapsułek czy tabletek
- Jest praktyczny i w 100% szczelny
- Ma łatwą do odczytu podziałkę (500 ml)
- Zamieszczone w nim sitko pozwala sprawnie wymieszać zawartość

Shaker DNA Supps posiada również praktyczne sitko i jest szczelny. Wykonany został z trwałego materiału, odpornego na wysokie i niskie temperatury, co sprawia, że posłuży nam przez długi czas.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »