CHELA MZB Towarów w kategorii: 1

OLIMP Chela-MZB Sport Formula to wyjątkowa kompozycja magnezu i cynku zamkniętych w postaci chelatów aminokwasowych ALBION wzbogaconych o cenną dla organizmu witaminę B6. Dzięki zawartości magnezu wpływa na prawidłowe funkcjonowanie mięśni oraz uczestniczy w minimalizacji zmęczenia treningowego, zaś cynk pozwala utrzymać odpowiednie stężenie testosteronu w surowicy krwi.

Wyjątkowe działanie produktu OLIMP Chela-MZB Sport Formula jest zasługą cennych pierwiastków zawartych w składzie. Pierwszy z nich – magnes - według badań naukowców nie tylko pomaga w prawidłowej pracy mięśni, ale jest zbawienny dla pracy układu nerwowego. Ponadto redukuje zmęczenie i znużenie, pomaga utrzymać kości i zęby w doskonałej formie. Nie można pominąć uczestnictwa w zachowaniu prawidłowo funkcjonujących funkcji psychologicznych i równowagi elektrolitowej.

Cynk z kolei, co udowodniono naukowo, to składnik niezbędny do syntezy białek i metabolizmu makroskładników pokarmowych. Jest kluczowym elementem funkcjonowania układu immunologicznego oraz prawidłowo funkcjonującego narządu wzroku. Ponadto, bierze czynny udział w zachowaniu prawidłowej płodności. Jest ceniony ze względu na zbawienny wpływ na wygląd skóry, włosów i paznokci.

Producent

Dostępność

Ocena

Pozostałe