BIOTECH Ulisses Surge 230g.

Promocja
BIOTECH Ulisses Surge 230g.
BIOTECH Ulisses Surge 230g.
Cena 51,97 PLN Cena poprzednia: 78,99 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćOd ręki
Stany magazynowebrak towaru
Dostawa już od11,99 PLN
wybierz:
arbuz
Jednostka miary: szt

Opis towaru

ULISSES SURGE 230g to przedtreningowy napój w proszku z mieszankami Nitric Pump i Stimulant Blend, z 250 mg kofeiny, z kreatyną i słodzikiem.
Surge jest złożoną formułą, opartą na różnych rodzajach substancji czynnych: mieszanka niric blend, kreatyna mikronizowana, mieszanka pobudzająca i kompleks witamin. Ale lista na tym się nie kończy, ponieważ istotnymi częściami kompozycji są cholina i chlorowodorek betainy.

Nitric Pump to także znakomity jabłczan L-cytruliny, AAKG i beta-alanina, ponieważ bez nich trudno wyobrazić sobie preparat przedtrenigowy! Kreatyny nie trzeba przedstawiać, ona także jest częścią tego produktu.

Nazwa Stimulant Blend jest bardzo obiecująca i nie rozczarujesz się, ponieważ oprócz 250 mg kofeiny, tauryna i tyrozyna także zrobią swoje. Ważnym elementem składu produktu jest kompleks witamin, w którym witamina C, niacyna, kwas pantotenowy i witamina B6 biorą udział w prawidłowych procesach metabolicznych prowadzących do produkcji energii.

- Bierze udział w prawidłowych procesach metabolicznych prowadzących do produkcji energii
- Może przyczynić się do zmniejszenia zmęczenia i wyczerpania
- Przyczynia się do ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym
- Wspomaga utrzymanie prawidłowych funkcji psychicznych

Każdy trening jest okazją, aby pokazać swoją wartość. Opuść strefę komfortu i daj z siebie wszystko! Treningi, ciągłe przygotowanie i uporczywa praca także często były dla mnie wyzwaniem i potrzebowałem całej mojej siły woli, by odnieść sukces. Dlatego stworzona została formuła przedtreningowa, która pomoże ci podjąć treningi z najwyższym poziomem zaangażowania i motywacji, tak aby nikt i nic nie przeszkodziło mi na drodze do osiągnięcia moich celów!

Wartość odżywcza 1 porcja (11,5 g)
Nitric Pump Blend
Jabłczan L-cytruliny, Beta-alanina,
Alfa-ketoglutaran l-argininy
6200 mg
Monohydrat kreatyny
Kreatyna
1760 mg
Stimulant Blend
Tauryna, L-Tyrozyna, Kofeina
1500 mg
Chlorowodorek betainy 164 mg
Cytrynian choliny 71 mg
Kompleks witamin
Witamina C, Niacyna,
Witamina B6
Kwas Pantotenowy
95,5 mg
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »