BIOTECH Shaker Wave 600ml.

BIOTECH Shaker Wave 600ml.
BIOTECH Shaker Wave 600ml.
Cena 12,00 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćW magazynie
Stany magazynowejest mało
Dostawa już od11,99 PLN
wybierz:
Jednostka miary: szt

Opis towaru

Shaker WAVE to bardzo przemyślany i dopracowany produkt od BioTech USA. Shaker Wave został wyposażony w sitko, które pozwala na uzyskanie szejków o idealnie kremowej konsystencji.
Wciąż poszukujesz swojego ulubionego shakera? Tym razem BioTechUSA prezentuje shaker o bardziej ergonomicznym kształcie. Stąd nazwa WAVE, niczym fala dopasowuje się do Twojej ręki. Shaker WAVE to bardzo przemyślany i dopracowany produkt od BioTech USA. Do jego produkcji wykorzystano wysokiej jakości tworzywa. Wieczko i zakrętka ustnika zakręcane są na gwint, dzięki temu szejker jest wyjątkowo szczelny.

- Najwyższa jakoś tworzywa
- Elegancki i modny design
- Sitko pozwalające na jeszcze dokładniejsze wymieszanie
- Ergonomiczny kształt
- Szczelność na 100%

Shaker Wave został wyposażony w sitko, które pozwala na uzyskanie szejków o idealnie kremowej konsystencji. Jest idealny do przygotowania wszelkiego typu odżywek wysokobiałkowych, kreatyn, BCAA, gainerów, oraz innych innych napoi wymagających dokładnego wymieszania.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »