BIOTECH Nitrox Therapy 17g saszetka

Cena 2,99 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćNiedostępny
Stany magazynowebrak towaru
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

Opis produktu

 

Nitrox jest przed treningowym stakerem zawierającym unikalne składniki aktywujące i stymulujące kondycję tlenowo azotową (NO NITRITE OXIDE) odpowiada za prędkość komunikacji między komórkowymi, zwiększa tempo oraz ilość przepływu krwi, co za tym idzie zwiększona wydolność organizmu oraz efekt "pompy" mięśniowej.

Odżywka kreatynowa Bio Tech Nitrox Therapy zawierają unikalne składniki aktywujące i stymulujące kondycję tlenowo-azotową (NO NITRITE OXIDE), która odpowiada za prędkość komunikacji między komórkowymi, zwiększa tempo oraz ilość przepływu krwi, co za tym idzie zwiększona wydolność organizmu oraz efekt "pompy" mięśniowej.

 

Składniki zawarte w anabolicznej odżywce przed treningowej BioTech USA Nitrox Therapy takie jak arginine alpha keto-glutarate AKG są prekursorami wytwarzania w organizmie człowieka tlenku azotu (NO), który odpowiada za prędkość komunikacji między komórkami. Zwiększenie produkcji tlenku azotu powoduje rozkurczenie ścianek naczyń krwionośnych, oraz hamowanie agregacji płytek krwi (odpowiedzialnych za lepkość krwi), czego efektem jest kilkukrotne zwiększenie tempa oraz ilości przepływu krwi w naczyniach krwionośnych oraz mięśniach. Efektem tego jest zwiększone nagromadzenie tlenu oraz składników odżywczych (transportowanych przez krew) w komórce mięśniowej. Daje to efekt napięcia i „napompowania” mięśni, co powoduje znaczny przyrost siły oraz masy mięśni.Tlenek azotu zwiększa wydolność zarówno włókien mięśniowych czerwonych, które kurczą się szybko i z dużą siłą (to te włókna, które pracują kiedy atakujesz rekord w wyciskaniu sztangi), jak i białych włókien odpowiedzialnych za wytrzymałość przy długotrwałych wysiłkach. Działanie tlenku azotu (NO) jako substancji zwiększającej zdolności wysiłkowe organizmu nie są jedynym korzystnym kierunkiem działania tej substancji. Znacznie w szerszym zakresie wpływ tlenku azotu na zwiększenie objętości tkanek wykorzystują od lat firmy farmaceutyczne specjalizujące się w produkcji leków na potencję.

 

Zawartość w porcji : 
kwas askorbinowy 200 mg
witamina B3 (nikotynamid) 10 mg 
pyrydoksyna HCI (wit B6) 8 mg 
cyjanokobalamina (B12) 10 mg 
selan sodu 7 mg
arginina AKG 500 mcg 
jabłczan cytruliny 500 mcg 
karnozyna 500 mg
trójjabłczan kreatyny 4 g
betaina bezwodna 1000 mg
glykocjamina 350 mg 
l-tauryna 2 g
cholin bilartrate 1000 mg
l-tyrozyna 500 mg
Yerba Mate 26 mg
evodiamina (standaryzowany ekstrakt) 24,8 mg 
vinpocetine 400 mcg 
standaryzowany ekstrakt zielonej herbaty 1000 mg
kwas R-alfa liponowy 500 mcg
N acetyl cysteiny 500 mcg
ekstrakt pestek winogron 175 mg
polimery glukozy 3,278 mg
inulina 2 g 
dwuwęglan trójsodowy 198,4 mg
fosforan potasu 173,6 mg 
fosforan magnezu 173,6 mg
fosforan trójsodowy 148,8 mg
maltodekstryna 2000 mg
dwutlenek krzemu 394,8 mg
orzeszki kola 500 mg
guarana 500 mg

 

 

Dodaj opinię »