BIOTECH EAA Zero 330g.

BIOTECH EAA Zero 330g.
BIOTECH EAA Zero 330g.
Cena 69,99 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćW magazynie
Stany magazynowebrak towaru
Dostawa już od11,99 PLN
wybierz:
Jednostka miary: szt

Opis towaru

BioTechUSA, EAA Zero to suplement diety w postaci smakowego napoju w proszku z aminokwasami egzogennymi, L-glutaminą i substancjami słodzącymi.
Aminokwasy egzogenne, jak sugeruje nazwa, są niezbędne organizmowi ludzkiemu, który nie potrafi ich wyprodukować sam lub produkuje je w ilościach niewystarczających. Dlatego też niezmiernie ważne jest dostarczanie ich organizmowi w odpowiednich ilościach i proporcjach ze źródeł zewnętrznych.

Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów BioTechUSA, EAA Zero opracowano tak, aby uzyskać jak najlepszą kompozycję. Dlatego EAA Zero zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy w optymalnej proporcji określonej przez Światową Organizację Zdrowia.

- 7160 mg egzogennych aminokwasów
- Aminokwasy w proporcjach zalecanych przez WHO**
- Glutamina i BCAA w proporcji niemal 1:1
- Bez cukru
- Bez glutenu

Odświeżając skład EAA Zero nie tylko staraliśmy się uzyskać właściwe proporcje, ale także dążyliśmy do stworzenia złożonego produktu. W rezultacie produkt zawiera teraz wszystkie egzogenne aminokwasy, a poprzez dodanie glutaminy dodatkowo zwiększyliśmy ilość aminokwasów potrzebnych do budowy mięśni. EAA Zero z unikalną kombinacją aminokwasów można używać nawet podczas diety, ponieważ produkt nie zawiera cukru. Ciesz się orzeźwiającym smakiem przed a nawet w trakcie intensywnych i męczących sesji treningowych.

Składniki Zawartość
L-glutamina 3580 mg
L-leucyna 1560 mg
L-lizyna 1040 mg
L-walina 1040 mg
L-fenyloalanina 1000 mg
L-izoleucyna 800 mg
L-treonina 600 mg
L-metionina 400 mg
L-histydyna 400 mg
L-tryptofan 160 mg
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »

Towary podobne