BIOTECH BCAA 100% 400g + BIOTECH TRI CREATINE MALATE 300g

Cena 109,99 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćNiedostępny
Stany magazynowebrak towaru
Jednostka miary: szt

Opis towaru

100 % BCAA jest w całkowicie czystym produktem aminokwasowym. Aminokwasy są budulcem białek i przyczyniają się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej.
 
Produkt w proszku zawiera trzy niezbędne aminokwasy – 
izoleucynę, leucynę i walinę, w stosunku 2:1:1. Ze względu na swoją strukturę chemiczną, należą one do grupy aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach (BCAA).
 
To źródło energii składające się z czystych i naturalnych składników przeznaczone dla sportowców wykonujących regularne ćwiczenia lub przygotowujących się do zawodów.
 
Ze względu na postać proszku i bezsmakową formułę produkt może być stosowany na wiele różnych sposobów. Po dodaniu do innych suplementów diety lub posiłków, stanowi doskonałe wsparcie podczas treningów nastawionych na budowę beztłuszczowej tkanki mięśniowej.
 
Oprócz w 100 % czystych aminokwasów BCAA, odżywka ta składa się z bezpiecznych i starannie dobranych składników, tak jak wszystkie produkty BioTech USA.

Skład (porcja 5g):

Leucyna  2500 mg
Izoleucyna  1250 mg
Walina  1250 mg

Sposób użycia:
Aby uzyskać jak najlepsze wyniki, stosować jedną porcję 30 minut przed lub bezpośrednio po treningu.

 

Tri Creatine Malate zwiększa całkowitą masę ciała, beztłuszczową masę ciała, siłę mięśni, układ krążenia i ogólną wydolność fizyczną, która przekłada się na lepsze wyniki sportowe. Tri Creatine Malate szczególnie skutecznie przyspiesza wzrost mięśni i ich siłę, utrzymując stały poziom testosteronu, a także zapobiegając katabolizmowi. 

Tri Creatine Malate to związek składający się z trzech cząsteczek kreatyny dołączonych do jednej cząsteczki kwasu jabłkowego. To połączenie jest rozbijane przez kwas żołądkowy, wskutek czego uwalnia się czysta kreatyna (nie monohydrat kreatyny) i kwas jabłkowy. Oba związki są natychmiast wchłaniane przez jelita. Kwas jabłkowy wspiera produkcję energii, która jest niezbędna do prawidłowego działania mięśni i pozwala organizmowi na bardziej efektywną produkcję ATP. 

Lepiej rozpuszcza się w wodzie

Tri Creatine Malate lepiej rozpuszcza się w wodzie niż zwykły monohydrat kreatyny, eliminuje możliwość wystąpienia problemów żołądkowych i bardziej efektywnie wpływa na produkcję ATP. Osoby stosujące Tri Creatine Malate zaobserwowały znaczny wzrost wytrzymałości i regeneracji po intensywnych ćwiczeniach, brak wzdęć i brak retencji wody. 

Nie zatrzymuje wody

W przeciwieństwie do monohydratu kreatyny sól kreatyny nie zatrzymuje wody w organizmie, ponieważ jej struktura chemiczna nie zawiera cząsteczki wody. Dlatego całe nawilżanie i wzrost objętości mięśni pojawia się w komórkach mięśniowych, a nie w żołądku, co całkowicie eliminuje wzdęcia.

Stosować 5 g Tri Creatine Malate 20 minut przed treningiem z 200 ml wody lub soku owocowego.

 Substancje aktywne

1 porcja (5 g)

Tri Creatine Malate TCM (jabłczan kreatyny)

5g

 

Dodaj opinię »