BIOGENIX L-carnitine 120kaps.

BIOGENIX L-carnitine 120kaps.
BIOGENIX L-carnitine 120kaps.
Cena 79,99 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćOd ręki
Stany magazynowejest mało
Dostawa już od8,00 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

EXTRA DAWKA 1500MG WYSOKOPRZYSWAJALNEGO WINIANU L-KARNITYNY ZAMKNIĘTA W JEDNEJ KAPSUŁCE!

Po co nam L-karnityna?
L-karnityna jest kluczowym elementem ostatniego etapu procesu rozkładu tłuszczów. Uczestniczy w transporcie składników tłuszczu – kwasów tłuszczowych do mitochondriów, które stanowią naturalne „piece” energetyczne w organizmie. Transportując wolne kwasy tłuszczowe do miejsc ich ostatecznego utleniania, czyli wspomnianych już mitochondriów, umożliwia wygenerowanie ogromnej ilości energii, przez co znacznie podnoszą się zdolności wysiłkowe organizmu. A zatem efektywne zarządzanie przebiegiem wewnątrzkomórkowego utleniania wolnych kwasów tłuszczowych będzie gwarantować, że nie będą one ponownie magazynowane w postaci trójglicerydów, stymulując tym samym wzrost objętości tkanki tłuszczowej.

Badania kliniczne dowodzą, że suplementacja preparatami diety z dużą zawartością L-karnityny wpływa na prawidłową pracę układu sercowo-naczyniowego.

L-CARNITINE Monster Caps
To suplement diety zawierający skoncentrowaną dawkę najczystszej farmakologicznej postaci winianu L-karnityny o optymalnym stopniu mikronizacji. Każda kapsułka produktu zawiera aż 1000 mg czystej L-karnityny, co gwarantuje efektywny przebieg szlaków metabolicznych wytwarzania energii z kwasów tłuszczowych.

1000 mg czystej L-karnityny w postaci wysoce biodostępnego winianu w jednej kapsułce!

L-karnityna pośredniczy w transporcie składników tłuszczu – kwasów tłuszczowych do centrów energetycznych jakimi są mitochondria.
Przeznaczenie: produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych w celu uzupełnienia diety w L-karnitynę.

Informacja żywieniowa 1 kapsułka 2 kapsułki
L-winian L-karnityny 1500 mg 3000 mg
w tym: L-karnityna 1000 mg 2000 mg
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »

Towary podobne