BIOGENIX HMB 1000® MONSTER CAPS®

Promocja
BIOGENIX HMB 1000® MONSTER CAPS®
BIOGENIX HMB 1000® MONSTER CAPS®
Cena 40,57 PLN Cena poprzednia: 54,00 PLN
Opinie: 1 Dodaj opinię »
DostępnośćOd ręki
Stany magazynowebrak towaru
Dostawa już od8,00 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

BIOGENIX HMB 1000® MONSTER CAPS - OGROMNA DAWKA HMB W KAPSUŁCE!

HMB jest bardzo cennym składnikiem w kontekście rozwoju masy ciała oraz kształtowania sylwetki. Niestety, poziom HMB wzrasta jedynie podczas procesów katabolicznych mięśni, proporcjonalnie do ubytku ich masy. Na szczęście naturę można oszukać... HMB 1000® MONSTER CAPS marki BIOGENIX.

HMB? CO TO JEST?

Ciężki wysiłek fizyczny powoduje katabolizm mięśni, czyli rozpad białek mięśniowych. Organizm mu przeciwdziała, hamując degradację mięśni oraz intensyfikując procesy anaboliczne białek mięśniowych. Stara się on odbudować białka z pewnym zapasem, aby w sytuacji ich ponownego rozpadu, negatywne skutki procesów katabolicznych były jak najmniejsze. Kiedy więc wysiłek jest powtarzany cyklicznie, białek przybywa i po każdym treningu przybywa wraz z nimi masy mięśniowej. Tak właśnie budujemy wymarzoną sylwetkę.

Hamowanie katabolizmu i stymulacja anabolizmu są możliwe, dzięki związkom powstającym w trakcie rozpadu białek. Jednym z nich jest ß-hydroksy-ß-metylomaślan, czyli HMB, który hamuje aktywność enzymów katabolicznych w komórkach mięśniowych działając w procesie metylacji, niezwykle skutecznym procesie metabolicznym. Jednocześnie HMB przemienia się w grupę związków wykazujących wysoką aktywność biologiczną – steroidy. Uszczelniają one bariery komórkowe, blokując skutecznie enzymy kataboliczne przed dostępem do białek mięśniowych. Steroidy oddziałują również na aparat genetyczny komórek mięśniowych stymulując ich anabolizm, czyli pobudzając produkcję nowych protein.

HMB wspomaga również syntezę kreatyny, bardzo ważnej substancji w procesie produkcji białek. Wykorzystuje do tego wspomniany proces metylacji. Produkty powysiłkowego rozpadu białek są przetwarzane przez organizm na energię użyteczną. W ten sposób wypierają z przemian metabolicznych glukozę. Z glukozy powstaje jednak nie tylko energia użyteczna, czyli gotowa do natychmiastowego wykorzystania, ale też energia magazynowa – tłuszcz zapasowy. Glukoza zmienia się wówczas w związek nazywany glicerolo-3-fosforanem, który buduje cząsteczki tłuszczu zapasowego, magazynowanego pod skórą. Bez produktów przemiany glukozy nie dochodzi więc do produkcji tłuszczu ani jego gromadzenia się pod skórą. Tym samym HMB wypierając glukozę z procesów metabolicznych hamuje odkładanie się tłuszczu i redukuje również jego zasoby.

Dzięki osiągnięciom chemii medycznej nie musimy czekać na procesy degradacji białek, aby w organizmie wytworzone zostało HMB. Możemy uzupełniać jego poziom w diecie gotowym HMB w postaci ogromnej dawki zawartej w każdej kapsułce HMB 1000® Monster Caps marki BIOGENIX. HMB zawarte w suplemencie tłumi katabolizm oraz pobudza anabolizm mięśni. Jednocześnie suplement hamuje również produkcję tłuszczu, więc kształtuje suchą masę mięśniową redukując przy tym poziom tłuszczu zapasowego i modelując sylwetkę.

HMB 1000® MONSTER CAPS to wysokiej jakości, czyste HMB w każdej kapsułce. Doskonały produkt dla sportowców wyczynowych dążących do szybkiego rozwoju siły i masy mięśniowej.

Zalecana dzienna porcja: 1 dawka (2 kapsułki) 2 razy dziennie. HMB 1000® MONSTER CAPS zaleca się spożywać przed i po treningu oraz po przebudzeniu i przed snem w dni beztreningowe.

Wartość odżywcza 2 kapsułki 4 kapsułki
β-hydroksy-βmetylomaślan wapnia (CaHMB) 2000mg 4000mg
β-hydroksy-βmetylomaślan wapnia (HMB) 1600mg 3200mg

Składniki: β-hydroksy-β-metylomaślan wapnia, celuloza mikrokrystaliczna – substancja wypełniajaca, stearynian magnezu - substancja przeciwzbrylająca, żelatyna - otoczka kapsułki.
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
  • Iwan123

    Dobrze działa , obala mit że hmb nie działa

Dodaj opinię

Dodaj opinię »