BIOGENIX HMB 1000® MONSTER CAPS®

Promocja
Cena 49,99 PLN Cena poprzednia: 54,00 PLN
Opinie: 1 Dodaj opinię »
DostępnośćNiedostępny
Stany magazynowebrak towaru
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

HMB jest bardzo cennym składnikiem w kontekście rozwoju masy ciała oraz kształtowania sylwetki. Niestety, poziom HMB wzrasta jedynie podczas procesów katabolicznych mięśni, proporcjonalnie do ubytku ich masy. Na szczęście naturę można oszukać... HMB 1000® MONSTER CAPS marki BIOGENIX

- Hamuje katabolizm mięśni
- Pobudza produkcję nowych białek
- Wzmaga też syntezę kreatyny
- Wstrzymuje produkcję tłuszczu i moeluje sylwetkę

HMB wspomaga również syntezę kreatyny, bardzo ważnej substancji w procesie produkcji białek. Wykorzystuje do tego wspomniany proces metylacji. Produkty powysiłkowego rozpadu białek są przetwarzane przez organizm na energię użyteczną. W ten sposób wypierają z przemian metabolicznych glukozę. Z glukozy powstaje jednak nie tylko energia użyteczna, czyli gotowa do natychmiastowego wykorzystania, ale też energia magazynowa – tłuszcz zapasowy. HMB 1000® MONSTER CAPS to wysokiej jakości, czyste HMB w każdej kapsułce. Doskonały produkt dla sportowców wyczynowych dążących do szybkiego rozwoju siły i masy mięśniowej.

Zalecana dzienna porcja: 1 dawka (2 kapsułki) 2 razy dziennie. HMB 1000® MONSTER CAPS zaleca się spożywać przed i po treningu oraz po przebudzeniu i przed snem w dni beztreningowe.

Wartość odżywcza 2 kapsułki 4 kapsułki
β-hydroksy-βmetylomaślan wapnia (CaHMB) 2000mg 4000mg
β-hydroksy-βmetylomaślan wapnia (HMB) 1600mg 3200mg

Składniki: β-hydroksy-β-metylomaślan wapnia, celuloza mikrokrystaliczna – substancja wypełniajaca, stearynian magnezu - substancja przeciwzbrylająca, żelatyna - otoczka kapsułki.
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
  • Iwan123

    Dobrze działa , obala mit że hmb nie działa

Dodaj opinię

Dodaj opinię »