BIOGENIX CLA-Genix with Green Tea & L-Carnitine 60kaps

Promocja
BIOGENIX CLA-Genix with Green Tea & L-Carnitine 60kaps
BIOGENIX CLA-Genix with Green Tea & L-Carnitine 60kaps
Cena 29,34 PLN Cena poprzednia: 44,10 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćOd ręki
Stany magazynowebrak towaru
Dostawa już od8,00 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

SPALACZ TŁUSZCZU BIOGENIX CLA-GENIX WITH GREEN TEA & L-CARNITINE 60 KAPSUŁEK
Biogenix CLA-Genix with Green Tea & L-Carnitine to spalacz tłuszczu o kompleksowym, wielostronnym działaniu, pomagający nie tylko w redukcji tkanki tłuszczowej, ale również wspierający rozbudowę masy mięśniowej.

Jakie są zalety spalacz tłuszczu Biogenix CLA-Genix with Green Tea & L-Carnitine?
-skład oparty na bazie naturalnych, bezpiecznych składników
-wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej
-dba o lepszy transport kwasów tłuszczowych
-dodaje energii
-pozytywnie wpływa na rozbudowę masy mięśniowej

Spalacz tłuszczu Biogenix CLA-Genix with Green Tea & L-Carnitine powstał w oparciu o bogatą wiedzę i wieloletnie doświadczenie naukowców Olimp Laboratories. Skład produktu tworzą: sprzężony kwas linolowy (CLA), L-karnityna oraz ekstrakt zielonej herbaty, których wspólne działanie potęguje efekty w pracy nad wymarzoną, szczupłą sylwetką.

Kwas linolowy (CLA) korzystnie wpływa na redukcję tkanki tłuszczowej. W dodatku, według badań, stosowanie go w większych ilościach może prowadzić do syntezy nowej tkanki mięśniowej [1].

Wspomniana L-karnityna to popularna substancja stosowana w spalaczach tłuszczu, dzięki której łatwiej będzie nam pozbyć się nadmiaru zbędnej tkanki tłuszczowej. Mianowicie, poprawia ona transport kwasów tłuszczowych do mitochondriów (centra energetyczne komórek), w których dochodzi do procesu ich spalania. Podczas niego uwalniana jest energia, którą możemy wykorzystać podczas treningu. Tym sposobem możemy ćwiczyć dłużej i intensywniej, co w efekcie może przełożyć się na lepsze rezultaty w odchudzaniu i modelowaniu sylwetki. Dopełnieniem całości jest ekstrakt zielonej herbaty wykazujący działanie antyoksydacyjne [dowiedz się więcej czym jest stres oksydacyjny] oraz pomagający zwiększyć metabolizm tłuszczów.

Spalacz tłuszczu jest całkowicie bezpieczny w stosowaniu. Gwarancja tego jest jego produkcja w warunkach farmaceutycznych przy użyciu innowacyjnej technologii, pozwalającej stworzyć wysokiej jakości, czysty i wielokrotnie przebadany preparat w formie łatwych do połknięcia kapsułek, przyczyniający się do redukcji tkanki tłuszczowej.

Zalecana porcja dzienna: 1-2 kapsułki Biogenix CLA-Genix with Green Tea & L-Carnitine 2 razy dziennie po śniadaniu i na ok. 30 min. przed treningiem.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Wartość odżywcza 2 kapsułki 4 kapsułki
Sprzężony kwas linolowy CLA 80% 1000mg 2000mg
w tym CLA 800mg 1600mg
Ekstrakt zielonej herbaty 400mg 800mg
w tym EGCG 132mg 264mg
L-karnityna 200mg 400mg

Składniki: Sprzężony kwas linolowy CLA, ekstrakt zielonej herbaty, olej sojowy, L-karnityna, kapsułka (żelatyna, gliceryna, woda – składnik otoczki, barwnik: E172).
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »